Finał 18. sezonu "Chirurgów" odmieni cały serial? Sarah Drew zapowiada cliffhangery i mnóstwo emocji

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Dziś w nocy w USA zostanie wyemitowany finał 18. sezonu "Chirurgów", który będzie równocześnie 400. odcinkiem. Sarah Drew powraca jako April i sugeruje, że emocji nie zabraknie.

"Chirurdzy" emitowani są od 16 lat, a za oceanem zostanie wyemitowany już 400. odcinek serialu. W finale 18. sezonu ponownie pojawią się Jackson i April, a Sarah Drew właśnie zdradziła co nieco na temat tego, co się wydarzy.

Chirurdzy sezon 18 – czeka nas pełen emocji finał 

Sarah Drew w rozmowie z Extra TV (via Cheat Sheet) odpowiedziała na pytanie, czy widzowie mogą spodziewać się zwrotów akcji i cliffhangera.

– Tak! Jest ogromny cliffhanger. Czytałam odcinek i na końcu zastanawiałam się: zaraz, zaraz... jak to się stało, że wszyscy wrócili? Jak to się dzieje, że cały serial wraca? Zdecydowanie to pozostawia ogromne znaki zapytania – i ogromne otwarte drzwi do wymyślenia wszystkiego na nowo, gdyby ktoś chciał [to zrobić].

W rozmowie z Deadline aktorka zdradziła, że poznamy szczegóły dotyczące życia April w Bostonie. Przypomnijmy – aktorka wystąpiła gościnnie w 17. sezonie, w którym April spotkała się po latach ze swoim byłym, Jacksonem Averym (Jesse Williams) i oboje postanowili przenieść się do Bostonu.

– Powiedziano mi, że April pracuje teraz także w fundacji. W szpitalu rozgrywa się cała masa dramatów, a ponieważ April kieruje fundacją, musi pojechać do Grey Sloan, aby uporządkować te sprawy. Przyjeżdżam więc z [Jacksonem] jako przedstawicielka fundacji. I to tyle, co mogę wam powiedzieć.

Ekscytacji finałem nie ukrywa także showrunnerka serialu, Krista Vernoff, która w tej samej rozmowie podkreśliła, że to jeden z największych odcinków w historii "Chirurgów", a fani "Japril" z pewnością będą zadowoleni.

– To 400. odcinek, więc chcieliśmy zrobić coś wielkiego. Sarah i Jesse byli dostępni i gotowi do działąnia, co było bardzo ekscytujące. Wspaniale było ich zobaczyć i wiemy, że fani też są podekscytowani ich obecnością! Jesse wykonuje teraz wspaniałą pracę nad sztuką na Broadwayu, więc mieliśmy tylko jeden dzień, aby z nim pracować. Wykorzystaliśmy go jak najlepiej!

Produkcja otrzymała także zamówienie na kolejną serię, a fani mają nadzieję, że powstanie spin-off o April i Jacksonie, prowadzących razem fundację w Bostonie. Biorąc pod uwagę, że oboje pojawią się w finale 18. sezonu, mógłby być to dobry wstęp do ich historii. Na ten moment są to jednak jedynie marzenia widzów.

Chirurdzy sezon 18 – kolejne odcinki we środy na kanale FOX

REKLAMA