Jonathan Bailey z "Bridgertonów" ma najlepszą anegdotę z planu. Co mu się przydarzyło po jednej ze scen seksu?

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Gwiazda "Bridgertonów" Jonathan Bailey po nakręceniu jednej ze scen seksu zapomniał o ściągnięciu dość istotnej rzeczy. I w pośpiechu opuścił plan, by spotkać się ze znajomymi.

Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że na planie serialu "Bridgertonowie" wprowadzono wiele zasad, by aktorzy czuli się swobodnie podczas kręcenia scen seksu. Jednymi z nich była zasada trzech barier, które oddzielały intymne części ciała aktorów. Jonathan Bailey opowiedział o zabawnej sytuacji, która zdarzyła się, gdy w pośpiechu opuszczał plan zdjęciowy, zaraz po nagraniu jednej ze scen intymnych.

Bridgertonowie – Jonathan Bailey o scenach seksu

Historię opowiedział w trakcie wywiadu dla LA Times, gdzie z rozbawieniem przytoczył, jak w pośpiechu upuścił plan zdjęciowy w dniu, kiedy kręcił akurat gorące sceny. O tym, że coś jest nie tak, zorientował się dopiero w pubie.

– To było tuż po tym, jak zmieniły się zasady i można było spotykać się z ludźmi na mieście, więc poszedłem wieczorem do pubu na piwo ze znajomymi. Kiedy wstałem, aby zamówić drugą kolejkę, poczułem, że "robią mi się obtarcia". I wtedy zrozumiałem, że ciągle miałam na sobie osłonę na genitalia, ponieważ byłem tak zdenerwowany i tak szybko wybiegłem z planu, że nawet nie zauważyłem, że nie ściągnąłem mojego małego woreczka. Ciągle go mam, po dzień dzisiejszy.

Bridgertonowie sceny seksu Anthony Kate

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

W kolejnym sezonie Jonathan Bailey już nie będzie musiał się martwić dodatkowymi akcesoriami do skromnej garderoby, bo będzie grał statecznego męża i pana domu, a rolę romansującego kochanka przejmie jego serialowy młodszy brat. Głównymi bohaterami będą Colin (Luke Newton) i Penelope (Nicola Coughlan), którzy od przyjaźni mają wreszcie przejść do miłości.

Tymczasem fani zastanawiają się, czy historia miłosna Benedicta (Luke Thompson) zostanie już podbudowana w 3. sezonie poprzez przedstawienie nam Sophie Beckett. Zdjęcia do 3. sezonu "Bridgertonów" wystartują latem, a showrunnerka Jess Brownell zdradziła, którego wątku Penelope z książek na pewno nie zobaczymy.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA