"Emily w Paryżu" – ruszyły zdjęcia do 3. sezonu serialu. Zobaczcie, jak Lily Collins cieszy się z powrotu na plan

"Emily w Paryżu" (Fot. Netflix)

Stęskniliście się za "Emily w Paryżu" i miłosnymi perypetiami bohaterki? Ekipa serialu właśnie rozpoczęła prace na planie nowych odcinków – zobaczcie zdjęcia.

"Emily w Paryżu" powróci z 3. sezonem, zamówiono już także kolejny. Obsada serialu właśnie rozpoczęła zdjęcia do nowych odcinków, a Lily Collins podzieliła się fotką z Paryża.

Emily w Paryżu sezon 3 – ruszyły prace na planie

Na oficjalnym koncie serialu na Instagramie pojawiło się zdjęcie ze scenariuszem do 3. sezonu – tym sposobem ogłoszono, że ekipa wróciła na plan.

Z powrotem przy wspólnym stole, i nie chodzi tu o spotkanie z klientem czy kolację. Produkcja 3. sezonu rusza już teraz!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis)

Zdjęciem z Paryża podzieliła się także Lily Collins, która zapozowała z koleżanką z planu, Ashley Park, czyli serialową Mindy Chen.

Znów razem w Paryżu! Czas rozpocząć kręcenie 3. sezonu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lily Collins (@lilyjcollins)

A co czeka nas w 3. sezonie "Emily w Paryżu"? Widzowie wciąż zastanawiają się, którego chłopaka powinna wybrać Emily, ale przed bohaterką pojawił się także zawodowy dylemat – czy przyjmie ofertę pracy od Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu) i zostanie w stolicy Francji na dłużej?

Jeden z aktorów zasugerował także, że część akcji serialu będzie rozgrywać się w Londynie. Dlaczego? Lucien Laviscount, czyli Alfie awansował do stałej obsady, a w finałowych odcinkach ten bohater powiedział Emily, że musi wracać do Anglii.

Planowana data premiery 3. sezonu "Emily w Paryżu" nie jest znana, ale jest szansa, że nowe odcinki zobaczymy pod koniec tego roku – albo na początku roku 2023.

Serial Emily w Paryżu jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA