Magazyn "Empire" pokazał okładki z serialem "Władca Pierścieni". Jedna z nich to wyjątkowy szkic koncepcyjny

"Władca Pierścieni" (Fot. Amazon)

Na okładkach nowego numeru "Empire" zaprezentowano niziołki, krasnoludy, młodą Galadrielę i szkic koncepcyjny trolla z nadchodzącego serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy".

Magazyn "Empire" wydaje swój najnowszy numer w aż czterech wersjach okładkowych, na trzech możemy zobaczyć bohaterów z serialu Amazona "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Czwarta okładka to z kolei szkic koncepcyjny śnieżnego trolla autorstwa Johna Howe'a.

Serial Władca Pierścieni na okładkach Empire

Magazyn Empire dostał możliwość opublikowania nowych zdjęć zdobiących okładki na wyłączność. Oznacza to, że wraz z nowym numerem możemy oczekiwać kolejnych, wcześniej niepublikowanych zdjęć i kolejnych informacji o serialu. Na pierwszej okładce widzimy w pełni uzbrojoną i gotową do walki Galadrielę (Morfydd Clark).

Galadriela władca pierścieni pierścienie władzy

Kolejna prezentuje księcia krasnoludów Durina IV (Owain Arthur) i krasnoludzką księżniczkę Disę (Sophia Nomvete), którzy władają Khazad-dûm.

empire-krasnoludy władca pierścieni pierścienie władzy

Aż w końcu możemy z bliska zobaczyć niziołków, którzy są protoplastami Hobbitów: Poppy Proudfellow (Megan Richard), Elanor "Nori" Brandyfoot (Markella Kavenagh) i Sadoc Burrows (Lenny Henry).

empire-niziołki władca pierścieni pierścienie władzy

Ostatnia okładka przedstawia wyjątkowy szkic koncepcyjny śnieżnego trolla autorstwa Johna Howe'a.

empire-śnieżny-troll władca pierścieni pierścienie władzy

Akcja "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy" rozgrywać się będzie w Drugiej Erze Śródziemia, tysiące lat przed wydarzeniami z "Hobbita" i "Władcy Pierścieni", zabierając widzów do czasów, kiedy tworzyły się potęgi, królestwa wzrastały w chwale i upadały, pojawiali się nietypowi bohaterowie, a największy złoczyńca, jakiego stworzył Tolkien, groził, że pogrąży cały świat w mroku.

Rozpoczynający się w czasach względnego spokoju serial będzie śledzić losy grupy postaci znanych i zupełnie nowych, których czeka konfrontacja z od dawna oczekiwanym powrotem zła do Śródziemia. Od najciemniejszych jaskiń Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy elfiej krainy, Lindonu, po zapierającą dech w piersiach wyspę Númenor i najdalsze krańce map, te krainy i ci bohaterowie stworzą dziedzictwo, które będzie trwać długo po tym, jak sami już przeminą.

Część z fanów miała możliwość zobaczenia pierwszych fragmentów serialu i podzieliła się ze światem swoimi reakcjami. Serial będzie miał premierę już we wrześniu tego roku. Tutaj możecie zobaczyć zwiastun.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – premiera 2 września na Amazonie

REKLAMA