"Stranger Things" – jest zwiastun finałowych odcinków 4. sezonu. Vecna zapowiada, że nadchodzi koniec

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Netflix podzielił się zapowiedzią finałowych odcinków 4. sezonu "Stranger Things". Krótki, ale intensywny klip obiecuje walkę o przetrwanie i o wiele więcej – zobaczcie sami.

"Stranger Things" powróciło z 4. sezonem, widzowie na całym świecie nucą "Running Up That Hill" Kate Bush i nagrywają tik-toki ze starym zegarem, a o serialu jest głośno dosłownie wszędzie. Twórcy zapowiadają, że finałowe odcinki będą jak najlepszy blockbuster, a zapowiedź sugeruje, że możemy na to liczyć.

Stranger Things sezon 4 – teaser finałowej części

"To koniec, Jedenastko. Uwolniłaś mnie. Nie możesz już tego zatrzymać" – mówi Vecna w krótkiej zapowiedzi do naszej głównej bohaterki (Millie Bobby Brown). Następnie widzimy efekty masakry w Laboratorium w Hawkins oraz przebitki z Drugiej Strony, gdzie wciąż znajdują się Robin (Maya Hawke), Nancy (Natalia Dyer) i Steve (Joe Keery).

Widzimy również Hoppera (David Harbour), który odkrywa w Rosji coś, co do złudzenia przypomina Łupieżcę umysłów, a także m.in. uciekającą Max (Sadie Sink), wybuchy i Vecnę (Jamie Campbell Bower), który wydaje się atakować kolejną ofiarę.

Twórcy serialu bracia Dufferowie zapowiadają, że finałowe odcinki 4. sezonu są jak "symfonia chaosu". Zobaczymy dwa odcinki, a każdy z nich ma trwać ponad dwie godziny. Możliwe, że przydadzą się także chusteczki, ponieważ twórcy podkreślili, że żaden z bohaterów nie jest bezpieczny i możemy spodziewać się ciosu prosto w serce. Na tym historia się nie skończy – zamówiono już ostatni, 5. sezon.

Stranger Things – sezon 4B od 1 lipca na Netfliksie

REKLAMA