Wielkie wejście Soldier Boya w 3. sezonie "The Boys". Twórca zdradza inspirację – to scena z "Supernatural"

"The Boys" (Fot. Amazon)

Zanim Jensen Ackles dołączył do "The Boys" w roli Soldier Boya, grał w "Supernatural". Eric Kripke zdradził, że zainspirował się serialem podczas tworzenia jednej ze scen.

Serial "The Boys" powrócił z nowymi odcinkami, które przekraczają kolejne granice. W 4. odcinku 3. sezonu oficjalnie poznaliśmy Soldier Boya, a showrunner serialu Eric Kripke opowiedział o kulisach "wielkiego nagiego wejścia" bohatera.

The Boys sezon 3 – wielkie wejście Soldier Boya

Przypomnijmy, co się wydarzyło – Butcher (Karl Urban) wraz z resztą ekipy otworzył komorę kriogeniczną, nieumyślnie uwalniając oryginalnego supka, którego uważano za martwego. Soldier Boy ( Jensen Ackles) był skonfundowany, nagi i wychodząc z komory doprowadził do eksplozji, która poważnie zraniła Kimiko.

Eric Kripke w rozmowie z serwisem TVLine podkreślił, jak duży wpływ na scenę miało "Supernatural" – a zwłaszcza scena z 4. sezonu serialu, w której pojawia się Castiel (Misha Collins).

– Potrzebowaliśmy dla niego wielkiego wejścia. Co zabawne, pomyślałem trochę o "Supernatural". Nadal uważam, że prawdopodobnie najlepszym wejściem, jakie kiedykolwiek zrobiłem, jest wejście Mishy Collinsa [jako Castiela]. To jest wejście! Tak się, k*rwa, wchodzi do serialu! Dużo myśleliśmy o tym, że potrzebujemy czegoś naprawdę wielkiego. Pomyśleliśmy, że to będzie coś ogromnego, drzwi, które się otworzą, a on wyłoni się przez parę i będzie wielki wybuch.

the boys sezon 3 soldier boy

"The Boys" (Fot. Amazon)

A dlaczego Soldier Boy był nagi? Powód jest prosty – nagość jest naturalnym elementem serialu, a Kripke chciał także uwiarygodnić położenie bohatera.

– Wszystkie postacie w tym serialu w pewnym momencie... symulują nagość. To po prostu nierealistyczne, żeby być ubranym, będąc nieprzytomnym w jakiejś komorze z gazem.

4. odcinek dostarczył także innej atrakcji związanej z bohaterem. W scenie otwierającej odcinek Soldier Boy wykonuje piosenkę "Rapture" Blondie. Artystka podzieliła się na swoim Twitterze reakcją na cover Jensena: "O cholera! Epickie!".

Niedawno na 3. sezon "The Boys" wylała się fala krytyki ze strony "fanów", którym nie podoba się znaczna ilość męskiej nagości. Tymczasem serial otrzymał zamówienie na 4. sezon, a Kripke ma nadzieję, że w produkcji prędzej czy później wystąpi  Jared Padalecki, kolega Jensena Acklesa z "Supernatural".

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA