"The Boys" nienawidzi facetów? 3. sezon serialu obrywa od "fanów" za męską nagość, politykę i gejowski seks

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Serial "The Boys" powrócił z 3. sezonem, który jest jeszcze bardziej szalony niż poprzedni. Nie brakuje odważnych scen, ale wielu fanom się to nie podoba – zwłaszcza męska nagość.

"The Boys" już od pierwszego odcinka przełamywało wszelkie tabu, wrzucając widza w popaprany świat supków, którzy nie są ani dobrzy, ani grzeczni. Nagość, seks, mnóstwo wybuchających głów i flaków – 3. sezon serwuje to jeszcze większym natężeniu, a niektórzy widzowie mają problem.

The Boys sezon 3 – fani są wściekli na twórców

Showrunner serialu Eric Kripke przed premierą zapowiadał, że czeka nas jazda bez trzymanki. W premierowym odcinku oglądaliśmy szaloną scenę seksu z Termitem, w której supek skurczył się, by wejść do środka penisa swojego partnera, a następnie kichnął i wrócił do swoich rozmiarów, dosłownie rozsadzając ukochanego na kawałki. Spełnione zostały też obietnice, że "The Boys" rozprawi się z toksyczną męskością i sprawi, że biali faceci przestaną czuć się jak władcy świata.

Wiele osób jest zachwyconych nowym sezonem serialu, ale nie brakuje głosów pełnych oburzenia. Serwis Comic Book zebrał negatywne recenzje widzów, którzy narzekają na męską nagość, sceny homoseksualne, zbyt wiele (oczywiście liberalnej) polityki w serialu i na to, że "The Boys" zrobiło się "antymęskie". Powracają też narzekania na to, że Amazon przestał wypuszczać sezony całe naraz.

– [Widziałem] tylko część pierwszego odcinka, masa niepotrzebnego seksu, ale UWAGA, w 10. minucie jest dziwna scena gejowska, jeśli jesteś pruderyjny, homofobiczny lub coś w tym stylu, powinieneś pominąć do przeskoczyć do 15. albo 20. minuty. Proszę, nie pozwalajcie dzieciom tego oglądać.

Podobnych opinii i jednogwiazdkowych ocen jest na Amazonie sporo, wydaje się jednak, że Amazon nie przejmuje się tym zbytnio – na oficjalnym koncie serialu na Twitterze pojawił się screenshot z niepochlebnym komentarzem z dopiskiem: "Korzystajcie!".

– BARDZO polityczny i BARDZO antymęski. Za to mnóstwo męskich tyłków i parówek!

Tymczasem przed nami prawdopodobnie najbardziej szalony odcinek "The Boys" do tej pory – zobaczymy ekranizację komiksowego tomu "Herogasm". Aktorzy w wywiadach przyznają, że kręcenie straumatyzowało całą ekipę i nie są pewni, jak na odcinek zareagują fani. Eric Kripke obiecał jednak, że poza superbohaterską orgią będzie sporo konfrontacji i grania na emocjach.

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA