Jak 6. sezon "Better Call Saul" wprowadzi Waltera i Jessego? Kompozytor Dave Porter zdradza mały spoiler

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Dave Porter, kompozytor muzyki do "Better Call Saul", obiecuje satysfakcjonujący powrót Bryana Cranstona i Aarona Paula do swoich kultowych ról Waltera i Jessego.

Fani z niecierpliwością wyczekują drugiej części 6. i finałowego sezonu "Better Call Saul". Jednym z powodów jest ponowne pojawienie się na ekranach Bryana Cranstona i Aarona Paula w ich ikonicznych rolach, Waltera i Jessego. Dave Porter, kompozytor muzyki do "Better Call Saul" i "Breaking Bad", obiecuje, że nie będziemy zawiedzeni.

Better Call Saul – Dave Porter o powrocie Waltera i Jessego

Dave Porter powiedział w wywiadzie dla portalu Forbes, że powrót ukochanych bohaterów będzie naprawdę udany i satysfakcjonujący.

– Mogę powiedzieć tylko tyle, co powiedział pan [Peter] Gould. Nie chciałbym powiedzieć nic więcej, ponad to, że jest to styl, w którym oni są dobrzy, i to jest bardzo naturalne i satysfakcjonujące.

Peter Gould, twórca "Better Call Saul", mówił w kwietniu w rozmowie z Variety, że to jest właśnie ten moment, kiedy światy "Better Call Saul" i "Breaking Bad" mogą spotkać się ze sobą – i że uczynią to w sposób, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Z kolei Aaron Paul nie ukrywał swojej radości z powrotu do roli i możliwością powiedzenia tego w końcu otwarcie.

– Miło jest móc mówić o tym otwarcie. Jestem podekscytowany. Myślę, że fani "Breaking Bad" i "Better Call Saul" mogli się tego spodziewać. Widzieli, jak rodzina "Breaking Bad" powoli pojawia się w "Better Call Saul", więc myślę, że byłoby dziwne, gdyby Walt i Jesse nie pojawili się w serialu. Jestem więc podekscytowany, że nam się to udało i w jaki sposób [to się udało]. Myślę, że ludzie będą tym zachwyceni.

Better Call Saul sezon 6 Dave Porter Walter Jesse powrót

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Co więcej, sam finał "Better Call Saul" ma mocno wpleść się w fabułę "Breaking Bad".

– Powiedziałabym, że to nie dotyczy tylko [znajomych] twarzy i miejsc. To także fabuła z "Breaking Bad", zrozumienie jej pobocznych części i po trosze efekt "Rashōmona" w związku z tym, co się kiedy działo – powiedziała Rhea Seehorn.

Z kolei Peter Gould zapewniał w już w 2020 roku, że finał serialu całkowicie odmieni nasze spojrzenie zarówno na wydarzenia, jak i na postacie z "Breaking Bad".

– Myślę, że dowiemy się rzeczy, których nie wiedzieliśmy, o postaciach z "Breaking Bad". Dowiemy się rzeczy, których nie wiedzieliśmy, o wydarzeniach z "Breaking Bad". I dowiemy się rzeczy o losach wielu z tych postaci, które mogą zaskoczyć ludzi czy też zdecydowanie postawić je w innym świetle.

Druga część 6. sezonu "Better Call Saul" będzie miała premierę 12 lipca. Zobaczymy w nim także powrót Gene'a, którego nie było w części pierwszej.

Better Call Saul – sezon 6B od 12 lipca na Netfliksie

REKLAMA