"Westworld" – pełny zwiastun 4. sezonu serialu HBO. Nowe światy i Evan Rachel Wood w zupełnie innej roli

"Westworld" (Fot. HBO)

4. sezon "Westworld" będzie mieć premierę pod koniec czerwca, a HBO podzieliło się zwiastunem, w którym trudno rozpoznać cokolwiek ze znajomego serialu. Ale wszystko wygląda pięknie!

Akcja promocyjna 4. sezonu "Westworld" wreszcie ruszyła pełną parą. Polska premiera na HBO i HBO Max Polska planowana jest na 27 czerwca. Niedawno współtwórczyni serialu zdradziła szczegóły o nowej roli Evan Rachel Wood, a teraz pokazano zwiastun, który sprawia, że fani raz jeszcze zastanawiają się – o co tutaj chodzi?

Westworld sezon 4 – zobaczcie pełny zwiastun

"To historia o dziewczynie. Każdego dnia, gdy się budzi, tym bardziej to dostrzega. Nikt inny tego nie potrafi. Ale ze światem jest coś nie tak... i to jest jej wina" – mówi nowa bohaterka Evan Rachel Wood, pisarka Christina. W zwiastunie widzimy również Człowieka w czerni na swoim koniu, Maeve w sukience koktajlowej, Caleba w wielu różnych miejscach oraz Bernarda, który trzyma dobrze znany widzom symbol labiryntu. Są także eksplozje, wielka tama i mnóstwo innych obrazków oraz urywków tajemniczych rozmów, które trudno poskładać w sensowną całość.

Dokładny opis fabuły nie jest znany, ale zapowiedziano, że  że w 4. sezonie "Westworld" zobaczymy nowe światy. Powróci również James Marsden, czyli serialowy Teddy. W 1. i 2. sezonie był on ukochanym Dolores, a teraz – skoro bohaterka zginęła – prawdopodobnie odegra zupełnie nową rolę. W serialu ma pojawić się także aktor lub aktorka z "Reminiscencji", co obiecała Lisa Joy:

– Zobaczycie nowe światy, które, jak sądzę, są naprawdę fajne. Zobaczycie też kogoś, kogo porwałam z "Reminiscencji", i będzie to naprawdę zabawne – powiedziała.

4. sezon "Westworld" ma składać się z ośmiu odcinków, a w obsadzie powracającej znajdują się m.in. Thandiwe Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Luke Hemsworth i Aaron Paul. Jeśli chodzi o nowe twarze, zobaczymy m.in. Arianę DeBose ("West Side Story"), ale szczegóły jej roli nie są znane.

Westworld sezon 4 – premiera 27 czerwca na HBO

REKLAMA