Kit Harington sam wymyślił spin-off "Gry o tron"? Emilia Clarke mówi, że serial o Jonie Snow to jego sprawka

"Gra o tron" (Fot. HBO)

W sieci zawrzało gdy pojawiły się doniesienia o powstającym spin-offie "Gry o tron" z Jonem Snowem jako głównym bohaterem. Tymczasem Emilia Clarke zdradziła, że wiedziała o tych planach.

Chociaż "Gra o tron" zakończyła się zdaniem większości fanów w niechlubny sposób, zainteresowanie tematem wciąż jest ogromne. Niedawno pojawiły się informacje, że Kit Harington powróci jako Jon Snow w spin-offie. Niczego nie potwierdzono, ale słowa Emilii Clarke sugerują, że projekt może dojść do skutku.

Gra o tron – Kit Harington sam wymyślił spin-off?

Emilia Clarke rozmawiała z BBC i jak zdradziła, wiedziała o powstającym spin-offie "Gry o tron" oraz o tym, że w projekt jest zaangażowany Kit Harington.

– [Kit Harington] mi o tym powiedział. I wiem, że to istnieje. To się dzieje. To zostało stworzone przez Kita, o ile dobrze rozumiem, więc jest w to zaangażowany od podstaw. Więc to, co będziecie oglądać, miejmy nadzieję, jeśli do tego dojdzie, ma certyfikat Kita Haringtona.

gra o tron spin-off jon snow emilia clarke jason momoa kit harington

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Aktorka jest obecnie zaangażowana w nadchodzący serial Disney+ i Marvela o tytule "Tajna Inwazja" – a czy kiedyś jeszcze ją zobaczymy w uniwersum "Gry o tron" jako Daenerys?

– Nie, myślę, że już z tym skończyłam.

George R.R Martin, który jest zaangażowany w powstawanie kolejnych seriali z uniwersum dla HBO, zdradził na swoim blogu, że szansę na powstanie mają także inne spin-offy "Gry o tron", w tym m.in. "The Sea Snake", czyli serial opowiadający o Corlysie Velaryonie, zwanym Wężem Morskim.

HBO zareagowało na plotki o sequelu "Gry o tron" z Kitem Haringtonem w roli głównej, wrzucając tweet ze zdjęciem Jona Snowa i podpisem – "nic nie wiem", co nawiązuje do słynnej kwestii "You know nothing, Jon Snow", dlatego fani uważają, że w doniesieniach jest ziarno prawdy. Sam Kit Harington także nie odniósł się do doniesień na temat spin-offu.

Gra o tron jest dostępna na HBO Max

REKLAMA