7. sezon "Outlandera" nabiera kolorów – kolejni aktorzy dołączają do obsady. Poznajcie rodzeństwo Hunterów

"Outlander" (Fot. Starz)

Prace nad 7. sezonem "Outlandera" trwają już od jakiegoś czasu, a w sieci na bieżąco pojawiają się nowinki na temat produkcji. Właśnie ogłoszono dwójkę aktorów, którzy dołączą do obsady.

Prace nad 7. sezonem "Outlandera", który ma być najdłuższy ze wszystkich, zostały zaplanowane na 12 miesięcy. Ostatnio Sam Heughan zdradził jak idzie kręcenie, a teraz podzielono się informacją na temat nowych twarzy w obsadzie.

Outlander sezon 7 – kto gra rodzeństwo Hunterów?

Serwis Deadline poinformował, że do obsady serialu dołączyli Izzy Meikle-Small ("Królewna Śnieżka i Łowca", "Wielkie nadzieje") oraz Joey Phillips ("Lekarze"). Zagrają oni rodzeństwo Hunterów – Rachel i doktora Denzella. Należą oni do grupy kwakrów (protestancka grupa wyznaniowa), a ich spokojne wiejskie życie zmienia się, gdy na ich farmę przybywa młody Ian (John Bell) z chorym i rannym Williamem Ransomem (Charles Vandervaart).

Mamy naszych Hunterów! Powitajcie, proszę, Izzy Meikle-Small i Joeya Phillipsa w świecie "Outlandera"

Doktor Denzell Hunter kształcił się w dziedzinie medycyny w Bostonie i Londynie. Jako zdecydowany zwolennik wolności przygotowuje się do wstąpienia do armii rewolucyjnej jako chirurg. Jego młodsza siostra Rachel jest skromna, ale wykazuje przebłyski ognistego ducha, który wzbudza podziw zarówno Williama, jak i młodego Iana.

Showrunner serialu Matthew B. Roberts skomentował casting Meikle-Small i Phillipsa w rozmowie z Deadline:

– Cieszymy się, że możemy powitać Izzy i Joeya w rodzinie "Outlandera" i nie możemy się doczekać, aż fani zobaczą, jak ta dwójka fantastycznych aktorów tchnie życie w Rachel i Denzella.

7. sezon serialu "Outlander" ma powstać na podstawie książki "Kość z kości". Jakie atrakcje na nas czekają? Możemy oczekiwać większego rozmachu i z pewnością nie zabraknie także komplikacji, ponieważ zobaczymy m.in. dorosłego syna Jamiego.

Outlander jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA