Sabrina Spellman wraca do Riverdale i zakłada sabat czarownic. Zobaczcie zapowiedź 19. odcinka 6. sezonu

"Riverdale" (Fot. CW)

Zgodnie z zapowiedziami w 19. odcinku 6. sezonu "Riverdale" ponownie pojawi się Sabrina Spellman. W sieci pojawiły się zwiastun i opis odcinka – będzie iście magicznie!

W "Riverdale" rozgrywa się prawdziwa walka pomiędzy siłami dobra i zła. Twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa zapowiadał, że Sabrina Spellman powróci do miasteczka – a teraz pokazano zapowiedź odcinka z udziałem czarownicy.

Riverdale sezon 6 – Sabrina Spellman w 19. odcinku

Jak podaje serwis Comic Book, telewizja CW udostępniła już oficjalny opis odcinka o nazwie "The Witches of Riverdale", w którym do miasteczka zostaje wezwana Sabrina Spellman (Kiernan Shipka), by pomóc bohaterom w walce z nikczemnym Percivalem Pickensem (Chris O'Shea).

Kiedy kilkoro bohaterów pada ofiarą najnowszego planu Percivala (gościnnie Chris O'Shea), Cheryl (Madelaine Petsch) zwraca się o pomoc do Sabriny Spellman (gościnnie Kiernan Shipka). Tymczasem Percival stawia Reggiemu (Charles Melton) ultimatum.

Jak widzimy w zapowiedzi, Sabrina pojawi się w rezydencji Cheryl, a następnie zbierze m.in. Betty (Lili Reinhart), Tabithę (Erin Westbrook) i Veronicę (Camila Mendes). Powód? Zamierza uczynić z bohaterek wiedźmy i wspólnie rzucić urok.

Kiernan Shipka poprzednio pojawiła się w 4. odcinku 6. sezonu podczas wydarzenia "Rivervale", gdzie pomagała Cheryl. Aktorka nie ukrywa, że znowu chętnie zagra Sabrinę i zasugerowała, że w jej gościnny udział w serialu może zwiastować kontynuację "Chilling Adventures of Sabrina".

– Myślę, że zawsze jest potencjał na ponowne spotkanie w jakiejś wersji.  Nie wiem, czy serial kiedykolwiek powróci w formie całego sezonu, ale myślę, że jest miejsce na to, aby coś się wydarzyło. Myślę, że obsada bardzo się kocha i wszyscy jesteśmy gotowi, aby coś zrobić – powiedziała.

Na razie fanom czarownicy pozostaje czekać na odcinek "Riverdale" z jej udziałem. Niewykluczone, że Sabrina pojawi się również w 7. sezonie, który będzie już ostatnim. Ostatnio twórca serialu zdradził, że czeka nas sporo niespodzianek.

Riverdale sezon 6 – nowe odcinki w poniedziałki na Netfliksie

REKLAMA