Gwiazdy "The Umbrella Academy" o kręceniu odcinka z weselem. Zdradzają, że sami wybrali piosenki – jakie?

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

W 3. sezonie "The Umbrella Academy" nie brakuje scen wypełnionych muzyką. Obsada serialu opowiedziała o jednej z nich i zdradziła swoje wybory piosenek. Spoilery!

"The Umbrella Academy" powróciło w dobrym stylu – 3. sezon zachwycił widzów, a w sieci było głośno nie tylko o twistach, ale i o muzycznych momentach. Poza pojedynkiem przy dźwiękach "Footloose" bohaterowie szaleli na parkiecie także w innej sekwencji, a obsada serialu opowiedziała o swoich wyborach piosenek.

The Umbrella Academy sezon 3 – obsada o weselu

Obsada hitu Netfliksa pojawiła się w filmiku na kanale Still Watching Netflix, gdzie w jednym z wywiadów opowiadali o kulisach wesela Luthera (Tom Hopper) i Sloane (Genesis Rodriguez). Emmy Raver-Lampman (Allison) powiedziała, że kręcenie sceny trwało aż sześć dni, a Aidan Gallagher zaznaczył, że zbliżyło to do siebie obsadę.

– Wszyscy mieliśmy okazję zbliżyć się do siebie. My szybko ukrywamy się za naszą dysfunkcją i czasem ścieramy się ze sobą. [Ale] bohaterowie nas nie zawodzą i po prostu się kochają. Ale w tym kontekście myślę, że to był bardzo, bardzo przytulny plan zdjęciowy i wszyscy byliśmy zachwyceni, po prostu będąc na luzie i dobrze spędzając czas – powiedział serialowy Numer Pięć.

Tom Hopper powiedział, że aktorzy mieli możliwość wybrać piosenki, które zostały puszczone podczas tanecznej sekwencji.

– Był świetny moment w tanecznej sekwencji, gdy wszyscy dostaliśmy możliwość wyboru piosenki. Wszyscy daliśmy Paco [Cabezasowi, reżyserowi odcinka] piosenkę, którą chcieliśmy zagrać na weselu. O Boże, jaka była moja?

W końcu aktor przypomniał sobie, że wybrał "MMMBop" zespołu Hanson. A na jakie utwory postawili inni aktorzy? Aidan Gallagher wybrał "Need You Tonight" od INXS, a David Castañeda (Diego) – "June Paro Style", której autorem jest Engrazi Lencia.

Na ten moment nie wiadomo, czy powstanie kolejny sezon. Showrunner serialu Steve Blackman zasugerował, że 4. sezon "The Umbrella Academy" – jeśli dostanie zielone światło – może być już ostatnim.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA