Chcecie zobaczyć, jak powstawał "Herogasm"? Ekipa "The Boys" zaprasza za kulisy szalonego odcinka

"The Boys" (Fot. Amazon)

"Herogasm" to bez wątpienia jeden z odważniejszych odcinków "The Boys". Jeśli jesteście ciekawi, jak powstawał, to mamy dobrą wiadomość – ekipa serialu nagrała filmiki zza kulis.

"Herogasm" oglądaliśmy już prawie tydzień temu, ale o odcinku wciąż głośno. Niedawno showrunner Eric Kripke opowiedział, dlaczego Amazon miał problem ze sceną seksu z ośmiornicą oraz pochwalił się, że miał swój udział w zwariowanym odcinku "The Boys".  Tymczasem w sieci pojawiły się nagrania zza kulis.

The Boys sezon 3 – zobaczcie kulisy Herogasmu

Na oficjalnym koncie serialu na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym Erin Moriarty (Starlight) oraz Laz Alonso (MM) oprowadzili widzów po planie zdjęciowym. Jak widać, nie zabrakło różnego rodzaju gadżetów oraz sekshuśtawki.

Podzielono się również nagraniem zza kulis sceny, w której MM obrywa mlekiem, ale nie mamy, tylko taty – jak to ujęto na oficjalnym profilu twitterowym serialu.

Ale "Herogasm" to nie tylko orgia supków – zobaczyliśmy również epicką walkę pomiędzy Homelanderem (Antony Starr) a Soldier Boyem (Jensen Ackles). Na krótkim klipie widzimy aktorów na specjalnych uprzężach, dzięki którym mogli wzbić się nad ziemię.

Co dalej czeka nas w "The Boys"? Przed nami jeszcze dwa odcinki 3. sezonu Showrunner zapowiedział, że Homelander stanie się stanie się totalnym socjopatą, a Starlight z pewnością będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami swojego live'a, w którym wyznała prawdę o Vought.

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA