Showrunner "The Umbrella Academy" tłumaczy scenę po napisach z 3. serii. Kogo właściwie w niej widzieliśmy?

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

3. sezon "The Umbrella Academy" przedstawił nam nowego Bena. Fani tęsknią za starym, a scena po napisach finałowego odcinka dała im do myślenia. Kogo w niej widzieliśmy?

W 3. sezonie "The Umbrella Academy" Ben (Justin H.Min) powrócił do żywych, jednak jako członek The Sparrow Academy był zdecydowanie mniej przyjaznym gościem. W niektórych momentach można było w nim zobaczyć "starego dobrego Bena" – czy i on powróci w 4. sezonie, jeśli ten powstanie?

The Umbrella Academy sezon 3 – który Ben był w scenie po napisach?

Po tym jak Allison (Emmy Raver-Lampman) zresetowała wszechświat, wszyscy rozeszli się w swoje strony. Luther (Tom Hopper) ruszył odnaleźć Sloane (Genesis Rodriguez) wraz z Klausem (Robert Sheehan), a Ben uznał, że ma wszystkiego dosyć i także opuścił park, w którym bohaterowie znaleźli się po resecie.

W scenie po napisach widzimy Bena, który czyta książkę w koreańskim metrze, a fani zaczęli się zastanawiać – czy to "nasz Ben"? Showrunner serialu Steve Blackman w rozmowie z Entertainment Tonight skomentował scenę, rozwiewając wątpliwości.

– To ta sama wersja Bena, którą widzieliśmy i widzimy coś, co prawdopodobnie wydarzy się w przyszłym sezonie. To taka mała podpowiedź odnośnie tego, co nadchodzi. Ale to nasz Ben. To nie jest Ben z innej linii czasu. To Ben z The Sparrow Academy i to wszystko, co mogę ci powiedzieć. Na pewno jest w Korei. To koreańskie metro – słychać po głosach. Ale nie powiem nikomu, w jaki sposób pasuje to do kolejnego sezonu. To tajemnica!

the umbrella academy sezon 3 scena po napisach

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Ostatnio Justin H. Min przyznał, że on sam nie ma pojęcia, który Ben jedzie metrem, a Blackman powiedział, dlaczego mu tego nie zdradził.

– Uwielbiam torturować aktorów w pewnych sprawach. Tak jest lepiej, ponieważ czasami wpadają do króliczej nory. Są tacy mądrzy. Będą patrzeć na warstwy. A ja na to, żeby się tak nie zagłębiali. Więc [Justin H. Min] jest jednym z tych, którym mówię – po prostu mi zaufaj. Zaufaj mi, wszystko będzie miało sens, gdy przeczytasz scenariusze w przyszłym roku, jeśli dostaniemy czwarty sezon.

Na ten moment nie wiadomo, czy Netflix zamówi 4. sezon "The Umbrella Academy"  – ale biorąc pod uwagę popularność produkcji, jest to raczej kwestia czasu. Showrunner zasugerował także, że może być to już ostatnia seria. W oczekiwaniu na informacje przeczytajcie, jak kręcono odcinek z weselem.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA