Ekipa "Riverdale" trafi do alternatywnego świata? W końcówce 6. sezonu szykuje się powrót do Rivervale

"Riverdale" (Fot. CW)

Początek 6. sezonu "Riverdale" był pięcioodcinkowym wydarzeniem, w którym obserwowaliśmy wydarzenia w miasteczku Rivervale. Jak się okazuje – temat jeszcze powróci.

6. sezon "Riverdale" pomału zbliża się do końca, a fabuła z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej zagmatwana. I będzie jeszcze dziwniej. Opis 20. odcinka sugeruje, że powrócimy do Rivervale.

Riverdale sezon 6 – będzie powrót do Rivervale

Przypomnijmy – w 5. odcinku tego sezonu okazało się, że Rivervale to alternatywna wersja znanego nam miasteczka, oba światy zaczęły się przenikać, ale koniec końców wszystko wróciło do normy. Tymczasem Comic Book poinformował, że telewizja CW udostępniła oficjalny opis 20. odcinka o nazwie "Return to Rivervale", co jasno sugeruje powrót wątku alternatywnej rzeczywistości.

Archie ( KJ Apa) i ekipa zbierają informacje o Percivalu (gościnnie Chris O'Shea), aby lepiej zrozumieć, skąd pochodzi i wykorzystać to na swoją korzyść. Gdy rezultat ich planu okazuje się być niespodziewany w skutkach, ekipa musi zapłacić za to straszliwą cenę.

riverdale sezon 6 powrót rivervale

"Riverdale" (Fot. CW)

Na tym nie koniec niespodzianek – w 19. odcinku gościnnie wystąpi Kiernan Shipka jako Sabrina Spellman. Pojawi się ona na zaproszenie Cheryl (Madelaine Petsch), by pomóc mieszkańcom Rivrdale w walce z Percivalem i przy okazji stworzy swój własny sabat. Zapowiedź odcinka znajdziecie tutaj.

"Riverdale" ma zamówienie na ostatni, 7. sezon – niedawno twórca produkcji opowiedział, jak finał 6. sezonu przygotuje grunt pod ostatnią serię.

Riverdale sezon 6 – nowe odcinki w poniedziałki na Netfliksie

REKLAMA