Nowy romans Brie w 4. sezonie "Virgin River"? Zibby Allen sugeruje, co może dalej czekać jej bohaterkę

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Już 20 lipca poznamy dalsze losy bohaterów "Virgin River". W 3. sezonie do tytułowego miasteczka zawitała Brie i słowa Zibby Allen wskazują na to, że bohaterkę czekają nowe zawirowania.

W 3. sezonie "Virgin River" poznaliśmy Brie (Zibby Allen), siostrę Jacka (Martin Henderson). Bohaterka nawiązała romantyczną relację z Bradym (Benjamin Hollingsworth), a para szybko stała się jednym z ulubionych shipów fanów serialu. Nad tą dwójką gromadzą się jednak coraz większe chmury – czy Brie zwiąże się z kimś innym?

Virgin River sezon 4 – Brie zbliży się do Mike'a

Przypomnijmy, Brie przyjechała do miasteczka i do swojego brata, by uporać się z traumą po pełnym przemocy związku. Szybko nawiązała romans z Bradym, który został aresztowany za postrzelenie Jacka, a Brie jako jedna z nielicznych ma wątpliwości co do jego winy. Co dalej?

Zibby Allen w podkaście "Chatting with B" (via Express) powiedziała, że jej bohaterka przeprowadzi śledztwo w związku ze sprawą napaści.

– Ona ma tę drogę, na którą może wejść celem odwrócenia uwagi [od swoich problemów], czyli sprawę Brady'ego i to, czy zastrzelił Jacka, czy nie. Zobaczymy, jak zakłada swój kostium prawniczki i wchodzi w tę stronę swojego życia i osobowości, z której czerpie wiele siły. Myślę, że to koniec końców będzie dla niej użytecznie, ponieważ da jej solidne podstawy, by znów mogła poczuć się sobą.

virgin river sezon 4 brie mike romans

"Virgin River" (Fot. Netflix

Aktorka zasugerowała, że Brie, pomimo uczuć do Brady'ego, zacznie zbliżać się do Mike'a (Marco Grazzini), który pomoże jej gdy znajdzie się w niebezpieczeństwie.

– Ona rzeczywiście zbliża się do Mike'a i znajduje się w kryminalnej sieci Calvina. Wiele z tych rzeczy to rozpraszacze, które ona prawdopodobnie przyjmuje z zadowoleniem, ale również potęgują stres związany z jej drogą emocjonalną.

Niektórzy z fanów sądzą, że to Mike postrzelił Jacka oraz jej ojcem bliźniąt Charmaine (Lauren Hammersley). Tymczasem fani martwią się o związek Jacka i Mel (Alexandra Breckenridge) – sądzą, że nowy lekarz zawróci jej w głowie.

Virgin River – 4. sezon od 20 lipca na Netfliksie

REKLAMA