Nowy bohater "Virgin River" zawróci w głowie Mel? To zdjęcie sprawia, że fani boją się o jej związek z Jackiem

"Virgin River" (Fot. Netflix)

W lipcu zobaczymy 4. sezon "Virgin River" – i chociaż tytułowe miasteczko jest małe, to nie zabraknie zawirowań. Czy w życiu Mel pojawi się inny mężczyzna? Tak może sugerować nowe zdjęcie

Jednym z głównych wątków serialu "Virgin River" jest romantyczna relacja głównej bohaterki, pielęgniarki o imieniu Mel (Alexandra Breckenridge) i właściciela lokalnej knajpki Jacka (Martin Henderson), którym los ciągle stawia kolejne przeszkody na drodze do szczęścia. W finale 3. sezonu mieliśmy zawirowania z ciążą i pytanie, kto jest ojcem dziecka Mel, a tymczasem nowe zdjęcie sugeruje, że w życiu Mel może pojawić się ktoś nowy.

Virgin River sezon 4 – Mel rozstanie się z Jackiem?

W 4. sezonie do stałej obsady dołączy dwójka aktorów, w tym Mark Ghanimé ("Dziewczyny nad wyraz", "Helix"), który wciela się w rolę nowego lekarza w miasteczku – doktora Camerona Hayeka. Przystojny lekarz ma wywołać poruszenie zwłaszcza wśród damskiej części społeczności, a nowe zdjęcie sugeruje, że złapie kontakt z Mel. Niektórzy wręcz sugerują, że to zapowiedź jej zerwania z Jackiem.

virgin river sezon 4 mel nowa miłość

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Nad relacją Mel i Jacka wiszą czarne chmury – mężczyzna oświadczył się bohaterce, jednak ta zszokowała go informacją, że jest w ciąży i nie jest pewna z kim. 4. sezon musi wyjaśnić, kto jest ojcem jej dziecka. Przypomnijmy – tatą dziecka Mel może być jej zmarły mąż, którego spermy bohaterka użyła do sztucznego zapłodnienia, po tym jak Jack z nią zerwał.

Co jeszcze czeka nas w 4. sezonie? Niedawno pokazano kolejne zdjęcia, a dwa z nich zdają się sugerować, że w miasteczku dojdzie do tragedii. Niektórzy fani sądzą także, że stan Doktorka gwałtownie się pogorszy – stąd właśnie nowy lekarz w mieście.

4. sezon "Virgin River" trafi na Netfliksa 20 lipca. Zobaczymy aż 12 odcinków, a serial ma także zamówienie na 5. sezon –  ekipa prawdopodobnie wróci na plan latem.

Virgin River – 4. sezon od 20 lipca na Netfliksie

REKLAMA