W 3. sezonie "Wiedźmina" Geralt, Yennefer i Ciri stoczą walkę z Rience'em. Zobaczcie zdjęcia z planu serialu

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Pojawiły się kolejne doniesienia z planu 3. sezonu "Wiedźmina". Ekipa kręciła walkę Geralta, Yennefer i Ciri z Rience'em. Wiadomo także, gdzie kręcone będą dalsze zdjęcia do serialu.

Nie brakuje regularnych doniesień z planu filmowego 3. sezonu serialu "Wiedźmin". Tym razem pojawiły się zdjęcia potwierdzające starcie Geralta (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan) z czarodziejem Rience'em (Chris Fulton). Do tego dochodzą informacje o kolejnym kraju, do którego zawita ekipa.

Wiedźmin – Geralt, Yennefer i Ciri kontra Rience

Póki co fani zauważyli ekipę "Wiedźmina", kręcącą jedną ze scen walki, której nie było w książkach. Geralt, Yennefer i Ciri walczą z Rience'em. Na planie widać naniesione ślady ognia – charakterystyczny styl walki czarodzieja – a cała czwórka bohaterów ma miecze, także Yennefer. Czarodziejka także nosi broń w stylu charakterystycznym dla wiedźminów.

Na planie zauważono także Wolfganga Stegemanna, który odpowiadał za lubianą przez widzów walkę w Blaviken. Na jednej z fotek z planu widać, jak Henry Cavill rozmawia z nim w przerwie pomiędzy zdjęciami.

Redanian Intelligence donosi również, że ekipa serialu przenosić się będzie do kolejnego kraju. Obecnie zdjęcia kręcone są w Walii – gdzie kręcono także walkę Geralta i Vilgefortza – i w Chorwacji. Kolejnym krajem, do jakiego zawita ekipa, ma być Maroko, a dokładniej okolice miasta Arfud. Maroko odegra najprawdopodobniej scenerię pustyni Korath, zwanej w sadze także Patelnią. Według plotek w 3. sezonie pojawić ma się także scena walki Ciri z wywerną.

Wiedźmin jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA