Jak obsada "The Umbrella Academy" szykowała scenę tanecznej bitwy? Zobaczcie kulisy kręcenia "Footloose"

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Premiera 3. sezonu "The Umbrella Academy" zachwyciła widzów taneczną bitwą w rytm "Footloose". Scena wymagała wielu przygotowań – zobaczcie jej kulisy.

Niedawno David Castañeda opowiedział, jak obsada "The Umbrella Academy" przygotowywała się do kręcenia sceny tanecznej bitwy. Teraz w sieci pojawiły się nagrania zza kulis, a układ odtworzył Kevin Bacon, który zagrał w filmie "Footloose".

The Umbrella Academy sezon 3 – nagranie zza kulis Footloose

Na TikToku Justina Cornwella (serialowy Marcus) pojawiło się nagranie, na którym obsada ćwiczy układ do sceny z podkładem "Footloose" – jak widać, nawet pomimo pandemicznych warunków i maseczek aktorzy wciąż mieli dużo frajdy. Na nagraniu widoczny jest także podpis Cornwella – aktor ma nadzieję, że dzięki wideo fani będą mogli nauczyć się układu.

"Footloose" to kultowy musical z 1984 roku, a jedną z głównych ról zagrał w nim Kevin Bacon. Teraz aktor podzielił się swoim wykonaniem choreografii z "The Umbrella Academy", a w nagraniu towarzyszy mu żona Kyra Sedgwick.

Nie pamiętam, żeby to było częścią oryginalnej choreografii #Footloose, ale uznałem, że damy temu szansę.

Jeśli Netflix zamówi 4. sezon "The Umbrella Academy", to być może czekają nas kolejne taneczne popisy rodzeństwa Hargreeves. A co dalej z bohaterami po pełnym emocji zakończeniu 3. serii?  Ekipa skomentowała finał 3. sezonu, dzieląc się własnymi pomysłami. Z kolei showrunner serialu sugeruje, że 4. sezon może być już finałowy.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA