Kim jest matka Homelandera? Fani "The Boys" wysnuli mocną teorię, która tłumaczy zdolności superbohatera

"The Boys" (Fot. Amazon)

W 3. sezonie "The Boys" dowiedzieliśmy się więcej o rodzinie Homelandera. Fani natychmiast wyciągnęli wnioski i wymyślili nową teorię, która tłumaczy, kim jest jego matka. Spoilery!

W 7. odcinku 3. sezonu "The Boys" zatytułowanym "Here Comes a Candle to Light You to Bed" dowiedzieliśmy się, że Soldier Boy (Jensen Ackles) jest ojcem Homelandera (Antony Starr). Fani natychmiast zaczęli łączyć fakty i uznali, że wiedzą, kim może być jego matka.

The Boys – czy Stormfront to matka Homelandera?

Teoria powstała na Reddicie, gdzie jeden z fanów zasugerował, że matką Homelandera może być Stormfront (Aya Cash), z która bohater miał toksyczną relację miłosną.

Ok, powiem to. Homelander najprawdopodobniej posuwał swoją matkę. Jeżeli Vought chciało stworzyć najlepszego supka, oczywiście, że użyliby DNA z dwójki najpotężniejszych supków w tamtym czasie – Soldier Boya i najprawdopodobniej Liberty. Pomyślcie o tym: tylko dwa supki mają moc latania – Homelander i Stormfront. Ona ma około 100 lat. Kto inny mógłby być jego matką? Bardzo wątpię, by była to Countess. Wiecie, że mam rację. I to nie byłoby nietypowe dla tego serialu, biorąc pod uwagę, jak oni lubią pogrywać z Homelanderem. Myślę, że ta rewelacja się pojawi i że ona nie jest martwa. Nigdy nie widzieliśmy, jak ona umiera. Założę się, że ona ciągle żyje i czeka, by zamienić się w nową bohaterkę.

The Boys sezon 3 stormfront matka Homelandera

"The Boys" (Fot. Amazon)

Co więcej, biorąc pod uwagę, że Vought nie lubi informować swoich supków o ewentualnych dzieciach (i na przykładzie Queen Maeve wiemy, że są w stanie to robić też wbrew ich woli), Stormfront, podobnie jak Soldier Boy, mogła być całkowicie nieświadoma wyników eksperymentów. Biorąc pod uwagę, jak serial doskonale bawi się z przekraczaniem granic, związek romantyczny pomiędzy Homelanderem a jego matką na tym etapie wcale nie byłby taki szokujący.

A już w najbliższy piątek zobaczymy finałowy odcinek 3. sezonu "The Boys", w którego zapowiedzi twórcy sugerują dużą jatkę. A nie będzie to koniec szalonych przygód, bo "The Boys" ma zamówienie na 4. sezon, a ekipa niedługo wraca na plan zdjęciowy.

The Boys sezon 3 – finał w piątek na Prime Video

REKLAMA