"The Boys" – Butcher kontra Homelander w zwiastunie finału 3. sezonu. Twórcy sugerują, że szykuje się jatka

"The Boys" (Fot. Amazon)

Finał 3. sezonu superbohaterskiego serialu Amazon Prime Video "The Boys" jest tuż za rogiem. W sieci pojawił się zwiastun i wszystko wskazuje na to, że pora przygotować się na krwawą jatkę.

3. sezon "The Boys" był istną jazdą bez trzymanki – od kolejnych brutalnych działań Homelandera, przez szalony odcinek "Herogasm", po wbijający w fotel, zaskakujący twist z 7. odcinka. Przejażdżka jednak za chwilę dobiegnie końca – zobaczcie, co czeka nas w finale serii.

The Boys sezon 3 – zobaczcie zwiastun finału 

"Uratujemy wszystkich, nawet jeśli na to nie zasługują. Zwłaszcza jeśli na to nie zasługują" – mówi Hughie (Jack Quaid) w krótkim zwiastunie finału. Widzimy także Black Noira i Homelandera (Antony Starr), przygotowujących się do zabicia Soldier Boya (Jensen Ackles). Pojawia się również Starlight (Erin Moriarty) oraz zapowiedź pojedynku pomiędzy Homelanderem i Butcherem (Karl Urban).

Spalona ziemia. Szok i zachwyt. Krew i kość – brzmi krótki opis zwiastuna.

Nastroje fanów podsycają również aktorzy – Antony Starr udostępnił zwiastun finału z zapowiedzią, że odcinek z pewnością zostawi po sobie ślad. Zupełnie nowe światło na sytuację rzuca także twist z 7. odcinka. Czy po poznaniu prawdy o swoim pochodzeniu, Homelander zdecyduje się zabić Soldier Boya? W końcu supek jest dla niego ogromnym zagrożeniem. A w którą stronę pójdzie Soldier Boy? Showrunner serialu Eric Kripke zasugerował, że pakt Soldier Boya z Butcherem może stanąć pod znakiem zapytania.

– Jeśli celem [Butchera] jest zabicie Homelandera, to macie teraz bardzo nieprzewidywalnego emocjonalnie Soldier Boya, który, jeśli spojrzycie wstecz, wielokrotnie mówił o tym, że chce mieć dzieci. Więc aż do ostatnich chwil finału, jest wielkie pytanie o to, w którą stronę pójdzie Soldier Boy.

Cokolwiek nie wydarzy się w finale, już wiadomo, że zobaczymy dalsze losy bohaterów. "The Boys" mają zamówienie na 4. sezon, a ekipa niedługo wraca na plan zdjęciowy.

The Boys sezon 3 – finał w piątek na Prime Video

REKLAMA