"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" – pełny zwiastun serialu. "A" zaczyna polowanie na kłamczuchy

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" (Fot. HBO Max)

Szkolny bal przybiera złowieszczy obrót w pełnym zwiastunie serialu "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny". Rozpoczyna się sezon na kłamczuchy – a na tym nie koniec atrakcji.

Już 28 lipca HBO Max przedstawi nowe pokolenie kłamczuch w serialu "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny". Pierwsze trzy odcinki pojawią się tego samego dnia także w Polsce. Pokazano już pierwszy, enigmatyczny teaser, a teraz zaprezentowano pełen zwiastun.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – trailer

"W każdy miasteczku jest taki dom – straszny, znajdujący się naprzeciwko cmentarza, gdzie dziewczyna żyje samotnie ze swoją mamą i dzieje się coś przerażającego. W Millwood tą dziewczyną byłam ja" – mówi na początku zwiastuna Imogen Adams (Bailee Madison). Następnie widzimy przebitki z liceum zapowiadające szkolny bal, na którym dochodzi do brutalnego wydarzenia, a chwilę potem nasze bohaterki dostają wiadomość od "A".

Na tym nie koniec – zwiastun zapowiada, że próbując odnaleźć tajemniczego prześladowcę, Minnie (Malia Pyles, "Baskets", "Sposób na morderstwo"), Noa (Maia Reficco, Zmiksowana Kally"), Tabby (Chandler Kinney, "Zombies: Addison's Monster Mystery"), Faran (Zaria, "Tato, nie rób mi obciachu") i Imogen trafią na sekret skrywany od wielu lat, który ma związek z ich rodzicami.

"A" to nie jedyny przeciwnik, z którym będą musiały zmierzyć się nastolatki z Millwood. Niedawno przedstawiono postać szeryfa Beasleya, który zgodnie z opisem ma być jeszcze gorszy od anonimowego prześladowcy. W tym momencie nie wiadomo, jakie będą powiązania z oryginalnym serialem – akcja nowej, bardziej skręcającej w kierunku horroru produkcji ma dziać się w tym samym uniwersum, ale "wiele kilometrów od Rosewood".

Serial tworzą Roberto Aguirre-Sacasa ("Riverdale", "Chilling Adventures of Sabrina") i Lindsay Calhoon Bring ("Chilling Adventures of Sabrina"). W gronie producentów wykonawczych znajduje się także I. Marlene King, twórczyni oryginalnych "Słodkich kłamstewek". 1. sezon ma liczyć 10 odcinków.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – premiera 28 lipca na HBO Max

REKLAMA