Z obsady "Sex Education" odchodzi kolejna osoba. To już druga postać, której nie zobaczymy w 4. sezonie serialu

"Sex Education" (Fot. Netflix)

"Sex Education" to serial odnoszący niebywały sukces, ale ekipa wydaje się mieć problemy. Kolejna osoba z obsady serialu potwierdziła, że nie powróci w 4. sezonie. Dlaczego?

"Sex Education" to był niebywały strzał w dziesiątkę ze strony Netfliksa i wydawać by się mogło, że aktorzy nie będą chcieli opuszczać takiego serialu. Pierwszą rezygnację złożyła Simone Ashley, która zdecydowała się w całości poświęcić serialowi "Bridgertonowie". Jednak na tym nie koniec, bo odchodzi także druga aktorka: Patricia Allison, czyli serialowa Ola.

Sex Education sezon 4 – Patricia Allison odchodzi

Patricia Allison zdradziła, że nie będzie jej w 4. sezonie serialu w radiowym "Breakfast With Yinka and Shayna Marie" (via TVLine). Aktorka powiedziała to, odpowiadając na pytanie, czy może powiedzieć cokolwiek o nadchodzącym sezonie "Sex Education".

– Uwielbiam być w "Sex Education", ale niestety, nie dołączę do zespołu w 4. sezonie. Pojawiły się inne możliwości zawodowe. Robiłam to przez trzy lata i naprawdę to uwielbiałam.

Zapytana, czy była to trudna decyzja, aktorka bez wahania odpowiedziała "oczywiście", po czym dodała:

– Myślę, że w pewnym momencie muszę się pożegnać, co jest trochę smutne, ale inne rzeczy nadchodzą.

Od dłuższego czasu spekuluje się, czy 4. sezon "Sex Education" może być tym ostatnim. Odejście dwóch aktorek to nie wszystko, bo w maju ogłoszono wybór Ncuti Gatwy na nowego Doktora w "Doktorze Who". Oznacza to, że aktor na pewno nie da rady pojawić się w ewentualnym 5. sezonie. Co więcej, poszukiwanie nowego, tak dużego projektu może sugerować, że więcej sezonów nie jest planowanych.

Jednocześnie główna gwiazda "Sex Education" Asa Butterfield chciałby, aby serial miał jeszcze kilka sezonów. Jednak nawet on przyznał, że serial musi mieć koniec w odpowiednim momencie, ponieważ nie da się w nieskończoność ciągnąć historii o dorastających nastolatkach. Na chwilę obecną Netflix ani nie skasował serialu, ani nie zamówił 5. sezonu.

Sex Education jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA