Ekipa "Riverdale" w alternatywnym świecie. Zdjęcia i teaser 20. odcinka zapowiadają powrót do Rivervale

"Riverdale" (Fot. CW)

6. sezon "Riverdale" zbliża się do końca, a akcja staje się coraz bardziej zagmatwana.  Zapowiedź 20. odcinka obiecuje nam powrót do alternatywnej rzeczywistości z początku sezonu.

Pierwszych pięć odcinków 6. sezonu "Riverdale"  było wydarzeniem, w którym obserwowaliśmy wydarzenia w alternatywnej rzeczywistości i losy bohaterów w miasteczku Rivervale. Temat powróci już w najbliższym, 20. odcinku – zobaczcie zapowiedź i zdjęcia.

Riverdale sezon 6 odcinek 20 – powrót do Rivervale

Zgodnie z oficjalnym opisem Archie (KJ Apa) i jego ekipa będą chcieli lepiej zrozumieć skąd pochodzi Percival (Chris O'Shea).  W sieci pojawiła się zapowiedź odcinka, która sugeruje, że czeka nas sporo akcji.

Archie i ekipa zbierają informacje o Percivalu (gościnnie Chris O'Shea), aby lepiej zrozumieć, skąd pochodzi i wykorzystać to na swoją korzyść. Gdy rezultat ich planu okazuje się być niespodziewany w skutkach, ekipa musi zapłacić za to straszliwą cenę.

Co zapowiada krótkie wideo? Betty (Lili Reinhart) odkryje, że Cheryl (Madelaine Petsch) wskrzesiła swojego brata oraz jej siostrę Polly. Jughead (Cole Sprouse) wraz z Tabithą (Erin Westbrook) odwiedzają jego alternatywną wersję, zaś Archie postanawia zdetonować ładunek wybuchowy.

"Riverdale" ma zamówienie na ostatni, 7. sezon – niedawno twórca produkcji Roberto Aguirre-Sacasa opowiedział, jak finał 6. sezonu przygotuje grunt pod ostatnią serię. Dodatkowo zapowiedział, że Percival stanie się jeszcze potężniejszy.

– Po prostu widzimy więcej jego [Percivala] umiejętności i granic tych umiejętności. Ale pozwólcie, że wam obiecam –  w miarę zbliżania się do finału on będzie stawał się coraz potężniejszy, a nie coraz słabszy. Zostało nam [pięć odcinków] i są one bardzo interesujące! – powiedział showrunner w czerwcu.

Riverdale sezon 6 – nowe odcinki w poniedziałki na Netfliksie

riverdale sezon 6 odcinek 20 co się wydarzy

"Riverdale" (Fot. CW)

riverdale sezon 6 odcinek 20 co się wydarzy

"Riverdale" (Fot. CW)

REKLAMA