Penn Badgley dostawał dziwne wytyczne na planie "Ty". Aktor zdradza dość specyficzne szczegóły pewnych scen

"Ty" (Fot. Netflix)

Penn Badgley w swoim podcaście opowiedział o uwagach, jakie dostawał podczas kręcenia publicznych scen masturbacji w serialu "Ty". Chcieli, żeby te sceny były trochę mniej obleśne.

Penn Badgley gra w serialu "Ty" bohatera, który z miłości bardzo szybko przechodzi do prześladowania i opresyjnej kontroli. A wybranki jego serca zazwyczaj kończą bardzo źle. Aktor opowiedział o kręceniu scen masturbacji, które są w przedstawieniu Joego kluczowym elementem – a na temat których dostawał dziwne uwagi od reżyserów i producentów: chcieli, aby te sceny były mniej obleśne.

TY – Penn Badgley opowiada o scenach masturbacji

Penn Badgley opowiedział w swoim podcaście "Podcrushed" o niecodziennych uwagach, jakie dostawał na planie odnośnie scen masturbacji. (via IndieWire)

– Za każdym razem, gdy kręciłem scenę masturbacji, zawsze dostawałem uwagę, by zrobić ją mniej obleśną. Mówili coś w stylu: "Zamknij oczy lub zrób to szybciej, zrób wolniej". I myślałem: "Co? Ten gość morduje, k***a, ludzi i masturbuje się na ulicy. Mówisz, że ja sprawiam, że to obleśne? Ja jestem tym, który czyni to obleśnym? Pamiętam, jak nie zamknąłem oczu i reżyser podszedł do mnie i powiedział: "Kolego, myślę, że powinieneś zamknąć oczy".

ty serial Penn Badgley sceny masturbacja

"Ty" (Fot. Netflix)

Starania aktora, by serialowy Joe wychodził na okropnego bohatera nie były bezpodstawne, bo fani obdarzyli Joego bardzo dużą sympatią. W 4. sezonie serial ma zmienić swój format, a Penn Badgley uważa, że to pójście w dobrym kierunku.

– Ton jest podobny, ale zmienia się to, że [teraz] mamy inny format. Używamy innego formatu. To prawie tak, jakbyśmy zmienili nieco gatunek. I myślę, że to działa.

Na chwilę obecną nie znamy daty premiery 4. sezonu, ale prawdopodobnie zobaczymy go jeszcze w tym roku. Pojawi się w nim Charlotte Ritchie ("Ghosts", "Feel Good") jako Kate – inteligentna, niezależna i podejrzliwa dziewczyna, która jest typowana na nową obsesję Joego. W stałej obsadzie serialu jest również Tati Gabrielle, która powróci w roli Marienne.

Serial Ty jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA