4. sezon serialu "Ty" ma odejść od znajomego klimatu. "Trochę zmieniamy gatunek" – zdradza Penn Badgley

"Ty" (Fot. Netflix)

Serial "Ty" to jeden z najpopularniejszych serialowych thrillerów Netfliksa, który zachwycił wielu widzów specyficznym klimatem. Jak się okazuje, 4. sezon ma być jednak nieco inny.

Prace na planie 4. sezonu serialu "Ty" trwają pełną parą. Akcja przeniesie się z Ameryki do Europy, a konkretnie do Londynu. Niedawno podano szczegóły o nowych bohaterach, a teraz kilka informacji zdradził serialowy Joe.

Ty sezon 4 – Penn Badgley obiecuje inny klimat

Penn Badgley rozmawiał na temat 4. sezonu z serwisem ET. Aktor zdradził, że nakręcono już cztery nowe odcinki i przyznał, że kręcenie w Europie jest po prostu tańsze. Dodał również, że nadzieję, iż zmiana lokalizacji pomoże także w wewnętrznej przemianie Joego. Czy bohater poczuje się w Londynie bardziej swobodnie?

 – [Joe] z pewnością ma taką nadzieję. Ale problem tkwi w nim samym, nie jest tak bardzo poza nim, więc on próbuje się zmienić. Zawsze próbuje i mu się to nie udaje.

 

W sieci krążą nieoficjalne fotki z planu, a Badgley zdradził, że broda i dłuższe włosy u Joego nie będą jedyną nowością w serialu. Aktor mówi, że czeka nas nieco inny klimat.

– Ton jest podobny, ale zmienia się to, że [teraz] mamy inny format. Używamy innego formatu. To prawie tak, jakbyśmy zmienili nieco gatunek. I myślę, że to działa.

Już wcześniej ogłoszono, że w 4. sezonie serialu "Ty" pojawi się Charlotte Ritchie ("Ghosts", "Feel Good") jako Kate – inteligentna, niezależna i podejrzliwa dziewczyna. To właśnie ona jest typowana na nową obsesję Joego. Do stałej obsady należy również Tati Gabrielle, która powróci w roli Marienne.

4. sezon serialu "Ty" nie ma jeszcze daty premiery, ale bardzo możliwe, że zobaczymy go jeszcze w tym roku.

Serial Ty jest dostępny na platformie Netflix

REKLAMA