Dzięki technologii deepfake Henry Cavill "zastąpił" w "The Boys" Antony'ego Starra. Który Homelander lepszy?

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Fan postanowił sprawdzić, jak filmowy Superman, czyli Henry Cavill prezentowałby się w roli swojej parodii, czyli Homelandera z "The Boys". Wykorzystał do tego technologię deepfake.

Antony Starr to idealny Homelander i trudno wyobrazić sobie kogoś innego w tej roli. Fan "The Boys" postanowił jednak sprawdzić, jak prezentowałby się odtwórca roli filmowego Supermana, czyli Henry Cavill. Efekty są równocześnie dziwne i obiecujące.

The Boys – Henry Cavill jako Homelander

Połączenie jest nieprzypadkowe, bo Homelander jest serialową parodią Supermana i od trzech sezonów pokazuje nam, co by było, gdyby Clark Kent nie był dobrym gościem. Wideo pojawiło się na TikToku, a jego efekty są równocześnie dziwne i obiecujące. Technologia deepfake nie umiała niestety oddać charakterystycznej dla roli Antony'ego Starra furii, jaka kryje się w oczach Homelandera. Bohater wypada więc zaskakująco sympatycznie.

Co ciekawe, autor filmiku musiał pod nim wytłumaczyć, po co to zrobił:

– Dlaczego to wywołało kontrowersję? Po prostu pomyślałem, że spoko będzie zobaczyć aktora z "Supermana" jako Homelandera.

A czego możemy się spodziewać w 4. sezonie "The Boys"? Erik Kripke zapowiedział walkę o duszę Ryana.

– Idąc do przodu, Ryan jest ważną częścią [tej historii]. Obaj, Butcher i Homelander, mają bardzo dobre powody, by o niego walczyć, ponieważ stawka nie mogła być wyższa. Jeżeli Ryan pójdzie drogą Homelandera, wtedy mamy dwóch Homelanderów na świecie, a to jest koszmar dla planety. Jeżeli Butcher zdoła przeciągnąć Ryana w stronę światła, wtedy prawdopodobnie ma najlepszą broń przeciwko Homelanderowi. To zawsze był serial o rodzinie, więc jeżeli 3. sezon był o ojcach, to myślę, że ma to sens, że 4. sezon jest o synach.

Twórcy "The Boys" udostępnili też ostatno imponujący filmik zza kulis, pokazujący, jak Jensen Ackles rzuca Karen Fukuharę na drugą stronę pomieszczenia. Pojawiły się także informacje o planowanym aktorskim spin-offie, "Gen: V".

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA