Zobaczcie imponujące kulisy z finałowego starcia "The Boys". Jensen Ackles dosłownie rzuca Karen Fukuharą

"The Boys" (Fot. Amazon)

Twórcy "The Boys" podzielili się sceną zza kulis z finałowego starcia. Scena pomiędzy Karen Fukuharą a Jensenem Acklesem robi na planie równie duże wrażenie, co w serialu.

3. sezon "The Boys" nie zwolnił tempa i serial nadal zachwycił zarówno fanów, jak i krytyków. Twórcy podtrzymują emocje po finale i podzielili się wideo zza kulis, w którym Jensen Ackles rzuca Karen Fukuharę na drugą stronę pomieszczenia. Scena zza kulis robi ogromne wrażenie!

The Boys – kulisy starcia Soldier Boya z Kimiko

Wideo zostało udostępnione m.in. na oficjalnym Twitterze serialu z podpisem: "Nie martwicie się, żadna Kimiko nie została skrzywdzona podczas kręcenia tej sceny". Na filmie widać linę, do której przypięta jest Karen Fukuhara – to dzięki temu aktorka jest w odpowiedni sposób przeciągana przez całe pomieszczenie. Lina sprawia także, że Jensen Ackles może udać, jak Soldier Boy praktycznie bez wysiłku rzuca swoją przeciwniczką.

Ogromne wrażenie robi fakt, że Karen Fukuhara w locie uderza o biurko – które zostało skonstruowane tak, by się z łatwością rozpaść – i wpada także na inne elementy scenografii. Choć oczywiście wszystko zostało przygotowane tak, by nie wyrządzić aktorce krzywdy, nie trudno sobie wyobrazić, że po tej scenie z pewnością miała nie jednego siniaka.

Po zakończeniu ujęcia słuchać, jak członkowie ekipy natychmiast pytają, czy wszystko jest na pewno w porządku i czy nic się Karen Fukuharze nie stało.

Ekipa serialu za niedługo zaczyna pracę na planie 4. sezonu "The Boys", a Eric Kripke zdradził, którzy bohaterowie na pewno się w nim pojawią. Opowiedział również o tym, jak duże znaczenie będą w nim miały wybory małego Ryana i zapowiedział walkę o duszę chłopca. Tymczasem pojawił się tytuł i pierwszy materiał zza kulis spin-offu o college'u dla supków.

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA