Wybory Ryana będą mieć duży wpływ na 4. sezon "The Boys". Eric Kripke zapowiada walkę o "duszę chłopca"

"The Boys" (Fot. Amazon)

Jak duże znaczenie ma to, co się działo z Ryanem w 3. sezonie "The Boys"? Showrunner i twórca serialu Eric Kripke zapowiada walkę o "duszę chłopca" w 4. sezonie. Uwaga na spoilery.

4. sezon "The Boys" opowiedział wiele o relacjach rodzinnych i znaczeniu bycia ojcem. Zarówno prawdziwym, jak i ojczymem. I trzeba przyznać, że pokazał całą gamę możliwych relacji. W tym Homelandera (Antony Starr), któremu w końcu udało się dotrzeć do serca małego Ryana (Cameron Crovetti). Showrunner Eric Kripke mówi, że to będzie miało ogromny wpływ na 4. sezon.

The Boys sezon 4 – czego możemy się spodziewać?

Homelander w końcu pogodził się z Ryanem, poniekąd dzięki wrednemu zachowaniu Butchera (Karl Urban), który zdecydowanie nie popisał się instynktem ojcowskim. W rozmowie z Collider Erik Kripke przyznał, że walka o "duszę Ryana" będzie główną osią konfliktu pomiędzy bohaterami.

– Idąc do przodu, Ryan jest ważną częścią [tej historii]. Obaj, Butcher i Homelander, mają bardzo dobre powody, by o niego walczyć, ponieważ stawka nie mogła być wyższa. Jeżeli Ryan pójdzie drogą Homelandera, wtedy mamy dwóch Homelanderów na świecie, a to jest koszmar dla planety. Jeżeli Butcher zdoła przeciągnąć Ryana w stronę światła, wtedy prawdopodobnie ma najlepszą broń przeciwko Homelanderowi. To zawsze był serial o rodzinie, więc jeżeli 3. sezon był o ojcach, to myślę, że ma to sens, że 4. sezon jest o synach.

The Boys sezon 4 Ryan co się stanie

"The Boys" (Fot. Amazon)

Jak zauważa Eric Kripke, Butcher ma jeszcze jedną motywację. Umiera i jego czas działania jest ograniczony.

– Ten facet jest napędzany przez swoje cele tak bardzo, że w swoim najlepszym momencie był ogarnięty obsesją na niesamowicie niezdrowym poziomie. Teraz on czuje, że jego czas się kończy i być może ma tylko jeszcze jedną szansę, zgadywałbym, że to popchnie go tak daleko w dół, w kierunku niemoralności, ponieważ on czuje swoją śmiertelność. Dla takiej postaci to jest bardzo niebezpieczne.

W innym wywiadzie Erik Kripke powiedział, kto powróci w 4. sezonie, a kto odszedł na dobre. Podzielił się także informacjami o planowanym aktorskim spin-offie, "The Boys Presents: Varsity", obiecując nadchodzące crossovery. Ekipa "The Boys" nie zwalnia tempa i za niedługo wraca na plan zdjęciowy kolejnej serii. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą recenzją finału 3. sezonu "The Boys".

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA