Co stanie się z Kim Wexler w finale "Better Call Saul"? Fani serialu mają kilka naprawdę ciekawych teorii

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Fani nie ustają w zastanawianiu się, jaki los czeka Kim. Oto kilka najciekawszych teorii fanowskich o tym, co spotka bohaterkę "Better Call Saul". Czy któraś się sprawdzi?

Co stanie się z Kim (Rhea Seehorn) w finale? To pytanie od dłuższego czasu zadają fani "Better Call Saul". Serial dobiega końca, a finał 6. sezonu ma ładnie połączyć się z "Breaking Bad", w którym bohaterka nie występuje. Więc co ją czeka? Fani mają kilka teorii.

Better Call Saul – co stanie się z Kim? Teorie fanów

Fani na Reddicie nie ustają w domysłach, co może stać się z Kim w finale "Better Call Saul". Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, nic dziwnego, że jeden z nich rozważa jej tragiczną śmierć, określając to najgorszym zakończeniem.

– Kim opuszcza na chwilę Albuquerque, pokazane jest, jak leci z powrotem zaskoczyć Jimmy'ego i jest ujawnione, że jej lot to 515.

Fani "Breaking Bad" z pewnością pamiętają, że Wayfarer 515 zderzył się w 2. sezonie serialu z samolotem czarterowym, przez co na podwórko Waltera spadły resztki z katastrofy lotniczej, w tym słynny różowy miś. Z pewnością byłby to szokujący koniec dla bohaterki. Jednak nie wszyscy fani przewidują aż tak nieszczęśliwe zakończenie.

– [Jimmy] zdaje sobie sprawę w jak wielkich jest kłopotach i prosi kogoś, by znalazł sposób, by wydostać [Kim] z tego bałaganu, w który ją wciągnął.

Nie ma żadnych wątpliwości, że oboje są teraz w niebezpieczeństwie i Jimmy faktycznie może spróbować ochronić Kim. Tym bardziej że wcześniej w 6. sezonie dr Caldera pokazał im swoją księgę kontaktów kryminalnych i Jimmy mógłby ją odkupić. A później skontaktować się z Edem Galbraithem i stworzyć dla Kim nową tożsamość. Niektórzy fani te wnioski wyciągnęli już wcześniej i są przekonani, że znają nowe imię Kim.

Better Call Saul – czy Kim zdradzi Jimmy'ego?

Inne teorie mówią, że Kim zwyczajnie wykorzysta Jimmy'ego, by sama uciec daleko od karteli.

– Nieważne, czy to będą pieniądze z Sandpiper, HHM, wpływy w kartelu, wpływy w DEA czy federalnych itd... Jest duża szansa, że Kim zaskoczy czymś Jimmy'ego, podobnie jak on robił to jej wiele razy.

Better Call Saul sezon 6 Kim teorie fanów

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Jeszcze bardziej szalona teoria sugeruje, że Kim poślubiła Jimmy'ego tylko po to, by móc dostać połowę pieniędzy ze sprawy Sandpiper. To mogłoby tłumaczyć, dlaczego rzuciła propozycję małżeństwa i dlaczego tak naciskała, żeby wrobić Howarda. Jeszcze inny trop mówi, że Kim jest obecna w życiu i biznesie Jimmy'ego w czasach "Breaking Bad", po cichu prowadząc Ice Station Zebra, firmę stojącą za Saulem Goodmanem.

Czy któraś z tych teorii się sprawdzi? Trudno powiedzieć. Pewne jest, że zakończenie zrobiło duże wrażenie na odtwórczyni roli Kim, Rhei Seehorn.

Better Call Saul sezon 6 – nowe odcinki we wtorki na Netfliksie

REKLAMA