Będą kolejne spin-offy "The Boys"? Showrunner serialu Eric Kripke wyjaśnia, że nie chce z niczym przesadzać

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Obecnie trwają prace nad spin-offem "The Boys" opowiadającym o college'u dla supków. Czy powstaną także kolejne seriale? Eric Kripke mówi, że nie chce przesadzać.

Niedawno pojawił się pierwszy materiał zza kulis spin-offu "The Boys". Serial "Gen V" przedstawi historię college'u dla supków, gdzie "testowane są granice fizyczne, seksualne i moralne młodych ludzi z potencjałem". Wcześniej pokazano animowaną antologię z uniwersum serialu –"The Boys Presents: Diabolical". Tymczasem Eric Kripke odpowiedział na pytanie, czy na tym się skończy.

The Boys – będą kolejne spin-offy serialu?

Eric Kripke uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej dalszych planów już dwa lata temu w rozmowie z The Wrap, o czym przypominają teraz zagraniczne media.

– Ja, Seth, Evan i Craig Rosenberg nie czujemy potrzeby, by tworzyć spin-offy. Po prostu rozmawialiśmy, wpadliśmy na ten pomysł ["Gen V"] i byliśmy nim tak podekscytowani, że zabraliśmy go do Amazona. Bo uważamy, że jest prawdziwa okazja, by zobaczyć inną część świata Vought, ale co ważniejsze, aby zrobić serial, jakie nie zdarzają się często. I to podoba nam się w tym [projekcie] – podczas gdy "The Boys" jest bezlitosnym spojrzeniem na rzeczywistość, tutaj celem jest sprawić, by ten superbohaterski serial był jednym z najbardziej realistycznych seriali o studiach, jakie ktokolwiek zrobił. I naprawdę zajął się prawdziwymi kwestiami związanymi z college'em i naprawdę pokazał, jak to jest być w tym wieku.

the boys spin-offy

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Kripke zapowiedział, że możemy liczyć na crossovery obu seriali o superbohaterach – tego dorosłego i tego "młodzieżowego". Przypomnijmy jego słowa:

– Zdecydowanie jest tam crossover i staramy się stworzyć uniwersum, w którym niektóre kwestie i wątki z 3. sezonu przeniosą się do 1. sezonu "Varsity". Na przykład w tle tego sezonu toczy się kampania prezydencka, a w szkole dzieją się pewne rzeczy, które są reakcją na 3. sezon "The Boys". Jest Soldier Boy i tak dalej, ale także kilka nowych wątków, które dzieją się w tym sezonie spin-offu, które musimy przenieść do 4. sezonu serialu.

W  "The Boys: Gen V" zagrają m.in. Jaz Sinclair ("Chilling Adventures of Sabrina"), Lizze Broadway ("Tu i teraz"), Chance Perdomo ("Chilling Adventures of Sabrina"), Shelley Conn ("Bridgertonowie), Maddie Phillips ("Teenage Bounty Hunters"), London Thor ("Shameless"), Derek Luh ("Shining Vale"), Asa Germann, Patrick Schwarzenegger ("Schody"), Sean Patrick Thomas ("For All Mankind") oraz Marco Pigossi ("Invisible City").

A co dalej z "The Boys"? Karl Urban wyjawił, że ekipa niedługo wraca na plan 4. sezonu, a w sieci pojawiają się filmiki zza kulis finału 3. sezonu. Na jednym z nich Jensen Ackles dosłownie rzuca Karen Fukuharą.

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA