Kiedy zobaczymy ponownie Walta i Jessego? Plotki sugerują konkretny odcinek 6. sezonu "Better Call Saul"

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

W którym odcinku "Better Call Saul" pojawią się Walt i Jesse? Pojawiły się już plotki na ten temat, a tymczasem aktorzy opowiadają, jakim cudem udało się nakręcić wszystko w tajemnicy.

W jednym z wywiadów Bryan Cranston przyznał, że nie wie, w którym odcinku pojawią się Walt i Jesse. Jednak jak donosi "The Albuquerque Journal" (via CheatSheet), jest duża szansa, że będzie to 10. odcinek 6. sezonu "Better Call Saul".

Better Call Saul – Walt i Jesse będą w 6. sezonie

Wnioski te wyciągnięto na postawie obecności aktorów na cichej aukcji w Albuquerque, która ma odbyć się 30 lipca. Akcja będzie obejmowała przedmioty z serialu, a dochód z niej zostanie przekazany na dwie organizacje charytatywne z Nowego Meksyku. I właśnie ta data sugeruje obecność aktorów w 10. odcinku serialu, którego premiera zaplanowana jest na 25 lipca, czyli już w przyszłym tygodniu – i zarazem na pięć dni przed ich pojawieniem się w Albuquerque.

Podobne wnioski musiało wyciągnąć IMDb, ponieważ aktorzy zostali przypisani tam już do odcinka 10, który jest zatytułowany "Nippy". Sami aktorzy z kolei opowiedzieli "The Albuquerque Journal", że ukrywanie ich obecności na planie miało poziom zabezpieczeń znany z planu "Gry o tron".

– Byliśmy poproszeni o zachowanie tego sekretu na wieki. Polecieliśmy [na miejsce] pod osłoną nocy. Wsiedliśmy do samolotu i polecieliśmy na prywatną cześć lotniska. Tam zrobiliśmy dwa kroki po asfalcie i wsiedliśmy do SUV-a. Zawieźli nas do podwójnego Airbnb. On [Aaron Paul] miał piętro na górze. Ja miałem na dole i powiedziano nam, że nie możemy wychodzić – opowiedział Bryan Cranston.

Better call saul Walt Jesse który odcinek

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Aktorzy spędzili tam cztery dni, wszystko, razem z przymiarkami strojów, odbyło się na miejscu. Wychodzili z domu tylko po to, by natychmiast wejść na plan, poza tym mieli zakaz. Aaron Paul powiedział, że ogromnym zaskoczeniem było, gdy ich obecność w "Better Call Saul" ogłoszono wcześniej.

– To było bardzo zabawne, ponieważ to wszystko miało być ogromną niespodzianką, wielkim sekretem. I wtedy nagle oni ogłosili, że to robimy, więc dlaczego trzymali nas w więzieniu? Serio, oni sobie po prostu z nami pogrywali.

Bryan Cranston zdradził również, w ilu scenach możemy się spodziewać Walta i Jessego. A w międzyczasie widzowie snują teorie o losie Kim – dlaczego w "Breaking Bad" tej postaci już nie ma?

Better Call Saul sezon 6 – nowe odcinki we wtorki na Netfliksie

REKLAMA