Co dalej z Kim Wexler w "Better Call Saul"? Jak się czuje Jimmy? Rhea Seehorn i Bob Odenkirk komentują

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Czy Kim powróci jeszcze w "Better Call Saul"? Grająca ją Rhea Seehorn skomentowała los swojej bohaterki. A Bob Odenkirk mówi, co to znaczy dla Jimmy'ego. Spoilery!

Po dramatycznej śmierci Howarda, Kim zdecydowała się odejść od Jimmy'ego i porzucić swoją prawniczą karierę. Czy zobaczymy ją jeszcze w "Better Call Saul"? Aktorka skomentowała decyzję i los swojej bohaterki. Z kolei Bob Odenkirk opowiedział, co to znaczy dla Jimmy'ego.

Better Call Saul – czy Kim wróci w finale serialu?

Rhea Seehorn w rozmowie z Entertainment Weekly skomentowała, czy jeszcze zobaczymy jej bohaterkę w finale serialu. Fani podejrzewają, że jeśli Kim nie wróci w "teraźniejszości", to być może zobaczymy ją w czarno-białej osi czasu z Gene'em. Jak serial ujawnił już wcześniej, Kim pochodzi z Nebraski – są więc powody przypuszczać, że to właśnie tam się zaszyła po zakończeniu związku z Jimmym i że to dlatego on wybrał właśnie ten kierunek ucieczki. Co na to wszystko aktorka?

– Nie mogę powiedzieć, czy znowu ją zobaczymy. Ale nawet jeżeli fani byliby na tyle bystrzy, by rozgryźć, kiedy byłam w Albuquerque, a kiedy nie – kręciliśmy wiele rzeczy nie po kolei, czy to były miejsca, czy pogoda, czy COVID, czy cokolwiek. Więc nie da się powiedzieć, kiedy ktoś zakończył zdjęcia lub co to znaczy w kolejności historii. Więc nie zamierzam powiedzieć, czy ją zobaczymy ponownie, czy nie i w jakich okolicznościach. Powiem, że jej decyzja była druzgocąca i zakończenie relacji – Jima i Kimmy, jakich znaliśmy – oraz jej praktykowania prawa jest jej własnym zakończeniem, bez względu na wszystko. Jest to bolesne. I to było okropnych ciosem w brzuch, kiedy musiałam to grać.

Better Call Saul sezon 6 kim czy wróci

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Dla Rhei Seehorn decyzja bohaterki miała sens już podczas czytania scenariusza, mimo że na początku też była nią zaskoczona. Bob Odenkirk opowiedział z kolei Entertainment Weekly, co to znaczyło dla jego Jimmy'ego.

– To prawda, że ona sprowokowała go do ostatniej rundy oszustw, ale on zawsze czuł, że to on jest osobą, która wniosła to wszystko do ich życia, zrobiła to częścią ich życia. On to jej pokazał i on ich uczynił tym, kim byli jako zespół. I teraz to właśnie rozwaliło ich związek, ale także zniszczyło jej poczucie tego, kim jest – i on po prostu ją zniszczył. Myślę też, że on nie wierzy, że to może być prawda. Jest przerażony, że to się dzieje. To jest jedna z tych rzeczy, gdzie masz nadzieję, że [druga] osoba zmieni zdanie w ciągu tygodnia.

Fani z kolei wyliczyli, w którym roku znajduje się Saul po przeskoku czasowym, jaki nastąpił w serialu. Dzięki tablicy rejestracyjnej udało im się określić, ile lat dzieli Saula od poznania Walta i Jessego w "Breaking Bad".

Better Call Saul sezon 6 – nowe odcinki we wtorki na Netfliksie

REKLAMA