Finał 4. sezonu "Virgin River" odpowiedział na ważne pytania. Alexandra Breckenridge mówi, że o to walczyła

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Finał 4. sezonu "Virgin River" odpowiedział na ważne pytania, nie zabrakło też kolejnego zwrotu akcji. Alexandra Breckenridge skomentowała wydarzenia. Spoilery!

4. sezon "Virgin River" musiał odpowiedzieć przynajmniej na jedno kluczowe pytanie: kto jest ojcem dziecka Mel? Chociaż na rozjaśnienie sytuacji musieliśmy czekać aż do finału, to fani mogą odetchnąć z ulgą, bo ku radości Mel, okazał się nim Jack (Martin Henderson). Tymczasem Alexandra Breckenridge przyznaje, że to ona wnioskowała o odkrycie tej tajemnicy już teraz. I o takie, a nie inne rozwiązanie.

Virgin River sezon 4 – kto jest ojcem dziecka Mel?

Alexandra Breckenridge rozmawiała z serwisem TVLine na temat wydarzeń z finału. Jak podkreśliła, prowadziła na planie serialu swego rodzaju "kampanię" na rzecz ujawnienia prawdy o ciąży – i o to, by było to dziecko Jacka.

– Mel chce mieć dziecko z Jackiem. Ona nie chce żyć w przeszłości. Choć posiadanie części Marka jest dla niej znaczące na wiele sposobów, chce iść do przodu i mieć rodzinę z Jackiem. Ona tak naprawdę nie chce mieć dziecka Marka. Ona idzie do przodu i musi zostawić tę część swojego życia za sobą. Broniłam tego wątku. Byłam nieugięta i mówiłam, że to nie powinno być dziecko Marka.

Virgin River sezon 4 finał kto jest ojcem dziecka mel

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Tymczasem w ostatnim odcinku sprawdziła się także jedna z najważniejszych fanowskich teorii – Jack rzeczywiście nie jest ojcem dzieci Charmaine (Lauren Hammersley). Breckenridge zdradziła, że twórcy mieli początkowo inne plany, podobnie zresztą jak w przypadku dziecka Mel, które najpierw miało okazać się być dzieckiem Marka.

–  Uważałam, że Charmaine mająca dzieci [z Jackiem] to też jest kompletne szaleństwo. Spełnili moje życzenia pod koniec sezonu, bo przez chwilę naprawdę nie taki był plan. Myślę, że planowali, że pójdą w innym kierunku. Myślałam, że wszyscy są szaleni! Nie wiem, czy to ja sprawiłam, że tak się stało, ale zdecydowanie najgłośniej krzyczałam w tej sprawie. Przy każdej okazji pytałam: czy na pewno chcemy to zrobić? Nie wiem, czy to właściwy kierunek.

Kto jest ojcem dzieci Charmaine? Tego na razie nie zdradzono, ale widzowie od dawna mają kandydata. A co jeszcze czeka nas w 5. sezonie? "Virgin River" ma nowego showrunnera, który obiecuje wiele zwrotów akcji.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA