4. sezon "Virgin River" miał zakończyć się zupełnie inaczej. Serialowi Mel i Jack zdradzają pierwotne plany

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Zmiany w scenariuszu nie są niczym niecodziennym, ale w przypadku 4. sezonu "Virgin River" był to większy kaliber. Aktorzy zdradzili, co miało się wydarzyć. Spoilery!

Serial "Virgin River" jest znany z mnóstwa twistów, szczególnie w ostatnich odcinkach. Nie inaczej było w 4. sezonie – dowiedzieliśmy się, że to Jack (Martin Henderson) jest ojcem dziecka Mel (Alexandra Breckenridge), zaś Charmaine (Lauren Hammersley) wyznała, że kłamała w sprawie bliźniąt. Jak się jednak okazuje, pierwsza wersja scenariusza była diametralnie różna od tego, co finalnie pokazano w serialu.

Virgin River – 4. sezon miał skończyć się inaczej

Martin Henderson i Alexandra Breckenridge rozmawiali na temat plot twistów z ET Online, gdzie podzielili się pierwotnymi planami na wątki postaci.

– Na początku sezonu dzieci Charmaine były jeszcze dziećmi Jacka. Taki był zarys. Dzieci Charmaine zawsze miały być dziećmi Jacka, a dziecko Mel miało być dzieckiem Marka, a potem naprawdę blisko końca to się całkowicie zmieniło. Scenarzyści wrócili i powiedzieli, że dzieci Charmaine nie są dziećmi Jacka, a dziecko Mel jest dzieckiem Jacka. A ja na to: o mój Boże, dziękuję! – wspomina Breckenridge.

virgin river sezon 4 zakończenie

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Aktorka nie ukrywa, że jest zadowolona z obrotu sytuacji, ponieważ było jej naprawdę szkoda Mel. Podobne zdanie ma Martin Henderson, który cieszy się, że to koniec "dramy" związanej z ojcostwem.

– Czułem, że w tym momencie, w 4. sezonie, jesteśmy już daleko. Obserwujemy, jak oni ze swoimi wzajemnymi problematycznymi przeszłościami zbliżają się do siebie i jest ta obietnica miłości, a ich więź i przyciąganie jest niezaprzeczalne. Więc potencjał może być tylko dobry. (...) Myślę, że to idealny czas, aby dać widzom coś, co naprawdę można uczcić. Oczywiście są ludzie, którzy będą chcieli ślubu i nie wiem, czy to się stanie, ale są pewne rzeczy, które chcesz dać publiczności – powiedział aktor.

virgin river sezon 4 zakończenie

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Wszystko zdaje się układać, ale nie można zapominać, że Jack zaangażował się emocjonalnie w kwestię dzieci Charmaine i prawda o jej kłamstwie z pewnością odbije się na jego psychice.

– Dla Jacka chodzi o rozpoczęcie od nowa, rozpoczęcie nowego i on otrzymuje pomoc [której potrzebuje]. Jest naprawdę zaangażowany w naprawianie swoich spraw i myślę, że chce zostawić to wszystko za sobą, aby być obecnym dla tej kobiety i tej rodziny. Jest w nim wiele nadziei i myślę, że widzowie, miejmy nadzieję, poczują tę pogodę ducha. Oczywiście to serial, więc będą przeszkody.

"Virgin River" ma już oficjalne zamówienie na 5. sezon i ostatnio ogłoszono, że będzie go tworzyć nowy showrunner. Dotychczasową showrunnerkę Sue Tenney zastąpi Patrick Sean Smith ("Greek"). Na ten moment nie wiadomo, kiedy zobaczymy kontynuację.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA