Tej postaci będzie znacznie więcej w 4. sezonie "The Boys". Do ekipy dołączył też duet nowych supków

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Ekipa "The Boys" powiększyła się o dwie nowe postacie, a jeden z aktorów został awansowany do głównej obsady. Co nas czeka i kogo zagrają nowe aktorki w 4. sezonie serialu?

Prace nad 4. sezonem "The Boys" trwają pełną parą. Właśnie potwierdzono, że w obsadzie serialu pojawią się dwie nowe aktorki: Valorie Curry ("Zaginiony symbol", "Kleszcz") i Susan Heyward ("Orange Is The New Black"), a grający Ryana Cameron Crovetti awansował do głównej obsady – co potwierdza wcześniejsze zapowiedzi showrunnera serialu Erica Kripkego.

The Boys sezon 4 – kim są nowe postacie?

Do tej pory Cameron Crovetti w roli Ryana pojawił się w ciągu trzech sezonów dziewięć razy, więc awans na stałego członka obsady potwierdza to, co zapowiadał Eric Kripke. Z kolei nowe aktorki w obsadzie, jak nietrudno się domyślić, zagrają kolejne supki. Valorie Curry wcieli się w Firecracker, a Susan Heyward zagra Sister Sage. Jak obiecuje showrunner, nowe supki wywołają prawdziwą mieszaninę emocji.

– Nowe superbohaterki są jednymi z najlepiej napisanych i najbardziej szalonych [postaci] w "The Boys". Pokochacie je. A przez "pokochacie" rozumiem absolutne przerażenie i trochę mdłości.

O tym, że Ryan będzie ważną częścią fabuły 4. sezonu "The Boys", wiadomo od finału 3. serii. Showrunner obiecał w jednym z niedawnych wywiadów, że w nadchodzącym sezonie rozegra się walka o "duszę chłopaka".

– Idąc do przodu, Ryan jest ważną częścią [tej historii]. Obaj, Butcher i Homelander, mają bardzo dobre powody, by o niego walczyć, ponieważ stawka nie mogła być wyższa. Jeżeli Ryan pójdzie drogą Homelandera, wtedy mamy dwóch Homelanderów na świecie, a to jest koszmar dla planety. Jeżeli Butcher zdoła przeciągnąć Ryana w stronę światła, wtedy prawdopodobnie ma najlepszą broń przeciwko Homelanderowi. To zawsze był serial o rodzinie, więc jeżeli 3. sezon był o ojcach, to myślę, że ma to sens, że 4. sezon jest o synach.

Karl Urban wyjawił, że ekipa niedługo wraca na plan 4. sezonu, a w sieci pojawiają się filmiki zza kulis finału 3. sezonu. Ale czeka nas nie tylko 4. sezon "The Boys. Niedawno pojawił się pierwszy materiał zza kulis spin-offu "The Boys". Serial "Gen V" przedstawi historię college'u dla supków, gdzie "testowane są granice fizyczne, seksualne i moralne młodych ludzi z potencjałem".

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA