Aktorka ze "Stranger Things" pojawiła się w nowych "Słodkich kłamstewkach". Daliście radę ją rozpoznać?

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" (Fot. HBO Max)

Trwa emisja nowej wersji serialu "Słodkie kłamstewka", w której kolejne kłamczuchy są prześladowane przez "A". Spostrzegawczy widzowie mogli zauważyć cameo aktorki ze "Stranger Things".

Serial "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" przedstawia losy zupełnie nowego pokolenia kłamczuch, ale równie tajemnicza wydaje się być przeszłość matek głównych bohaterek. W pilotażowym odcinku pokazano, że są one wmieszane w tragiczne zdarzenie, a w retrospekcji pojawiła się aktorka znana ze "Stranger Things". Co większość fanów prawdopodobnie przegapiła.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – Suzie ze Stranger Things w serialu

W pierwszym odcinku serialu "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" oglądaliśmy, jak w 1999 roku nastoletnia Angela Waters próbowała desperacko zwrócić na siebie uwagę, ale wszyscy ją ignorowali. Zdesperowana nastolatka wspięła się więc na rusztowanie i skoczyła. Jak zauważył serwis Cheat Sheet, w postać Angeli wcieliła się Gabriella Pizzolo, która jest znana z roli Suzie, dziewczyny Dustina (Gaten Matarazzo) w "Stranger Things".

18-letnią obecnie aktorkę, którą widzieliśmy w jednym odcinku 3. sezonu "Stranger Things" i dwóch odcinkach 4. sezonu, rozpoznało niewielu widzów, zwłaszcza że na początku pojawiła się w rozmazanym makijażu.

Zgodnie z informacjami podanymi przez serwis IMDb, Gabriella Pizzolo wystąpi w czterech odcinkach serialu. Czy dowiemy się, co dokładnie przydarzyło się Angeli? Pewne jest, że to nie jedyne pytanie, na które musi odpowiedzieć serial. Widzowie zastanawiają się na przykład, kto jest ojcem dziecka Imogen, a twórca serialu obiecał, że pojawią się nawiązania do oryginału. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją premiery nowych "Słodkich kłamstewek".

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – nowe odcinki w czwartki na HBO Max

REKLAMA