Co ze spin-offami "The Walking Dead"? Pierwsze informacje o serialach o Darylu oraz Ricku i Michonne

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Co słychać w świecie "The Walking Dead"? Finałowy sezon będziemy oglądać w październiku, ale w świecie apokalipsy zombie zostaniemy na dłużej. Sprawdźcie informacje o spin-offach!

Już w październiku rozpocznie się emisja finałowych odcinków "The Walking Dead", ale trwają intensywne prace nad spin-offami. Podczas tegorocznego Comic-Conu w San Diego ogłoszono, że powstanie serial o Ricku i Michonne, czeka nas także produkcja, w której Norman Reedus powróci jako Daryl. Co wiadomo?

The Walking Dead – Scott M. Gimple o spin-offach

Scott M. Gimple, który nadzoruje całe uniwersum "The Walking Dead", opowiedział, co nas czeka, podczas The Walking Dead Universe Preview 2022 (via Comic Book).

– Spin-off o Darylu rozgrywa się we Francji. [Zakończenie serialu "The Walking Dead: Nowy świat"] to trochę teaser tego, z czym Daryl się zmierzy. Zacznijmy od tego, że Daryl jest jak ryba bez wody – jeśli znajdzie się w nowym miejscu, z nieznanymi sobie ludźmi, to dokładnie tak się będzie zachowywać. We Francji, w kraju, który przechodzi przez apokalipsę, [to] zupełnie co innego. Znajduje się w sytuacji, w której musi wymyślić siebie na nowo, musi odnaleźć siebie na nowo, nie będąc z – prawdopodobnie – jedynymi ludźmi na świecie, z którymi dobrze się czuje.

The Walking Dead spin-offy

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Zobaczymy również spin-off, w którym Andrew Lincoln oraz Danai Gurira powrócą do swoich ról Ricka i Michonne. Sześcioodcinkowy serial powstanie zamiast wcześniej zapowiadanej trylogii filmów.

– Pracowałem nad tym bardzo, bardzo dogłębnie wraz z Danai i z Andym, i kontynuujemy pracę nad tym każdego dnia razem z niektórymi weteranami "The Walking Dead" i kilkoma wspaniałymi nowymi osobami. To epicka historia miłosna – epicka i szalona – powiedział Gimple.

Akcja serialu będzie rozgrywać się sześć lat po ostatnim spotkaniu bohaterów. Po tym, jak Michonne odkryła dowody na to, że Rick jednak przeżył, wyruszyła, by odnaleźć swojego partnera i sprowadzić go do domu, do ich dzieci – Ricka Grimesa Juniora (Antony Azor) i Judith Grimes (Cailey Fleming).

– To dwie osoby, które zostały rozdzielone na bardzo długi czas. Oni przeżyli całe inne egzystencje i muszą odnaleźć siebie na nowo, a co dopiero siebie nawzajem. Mamy nadzieję, że to będzie oszałamiające.

W tym roku ogłoszono także, że Melissa McBride podjęła decyzję o opuszczeniu projektu o Darylu i Carol. Sam Norman Reedus jest jednak zdania, że mimo to jest szansa w przyszłości na ponowne spotkanie dwójki.

The Walking Dead – premiera finałowej serii 2 października w USA

REKLAMA