Ryan będzie nowym złoczyńcą w 4. sezonie "The Boys"? Jego uśmiech z finału może mieć ogromne znaczenie

"The Boys" (Fot. Amazon)

Mały Ryan będzie nowym złoczyńcą w 4. sezonie "The Boys"? Sugerować to ma jego uśmiech w finałowym odcinku 3. sezonu i wybranie strony Homelandera.

Ponieważ Butcher (Karl Urban) nie wykazał się zbyt dużym taktem, to nie można mieć pretensji do małego Ryana (Cameron Crovetti), że poszedł za Homelanderem (Antony Starr) w 3. sezonie, tak że po znakiem zapytania stoi jego przyszłość. Nowa teoria sugeruje, że to właśnie on będzie głównym złoczyńcą w 4. sezonie "The Boys".

The Boys sezon 4 – Ryan będzie nowym złoczyńcą?

Teoria ta pojawiła się na Screen Rant, który podsumował wszystko, co może ją poprzeć. W finałowym odcinku 3. sezonu pt. "The Instant White-Hot Wild" widzimy, jak Homelander morduje publicznie osobę, atakującą jego syna. Po tym wszystkim tłum zaczyna wiwatować, a chłopiec uśmiecha się. I ten uśmiech jest niepokojący.

Uśmiech może sugerować, że Ryan coraz bardziej przechodzi na stronę swojego ojca, który w tym sezonie poradził sobie dużo lepiej, niż wcześniej. Tym razem Homelander doskonale wiedział, co powiedzieć chłopcu, by ten poczuł się przy nim dobrze i bezpiecznie. Przebywanie pod opieką Homelandera może sprawić, że Ryan stanie się równie niebezpieczny i beztroski, jeśli chodzi o używanie przemocy – w końcu Homelander uważa, że supkom wolno więcej.

the boys sezon 4 ryan złoczyńca

"The Boys" (Fot. Amazon)

Oznacza to, że dla tytułowych chłopaków Ryan może stać się z osoby, którą należy chronić, niespodziewanym zagrożeniem. Taki obrót sprawy może potwierdzać awans Camerona Crovettiego do głównej obsady (choć nie oznacza to, że zobaczymy go koniecznie w każdym odcinku) i wypowiedź Erica Kripkego, który mocno podkreślił, jak ważny będzie chłopiec w 4. sezonie serialu.

– Idąc do przodu, Ryan jest ważną częścią [tej historii]. Obaj, Butcher i Homelander, mają bardzo dobre powody, by o niego walczyć, ponieważ stawka nie mogła być wyższa. Jeżeli Ryan pójdzie drogą Homelandera, wtedy mamy dwóch Homelanderów na świecie, a to jest koszmar dla planety. Jeżeli Butcher zdoła przeciągnąć Ryana w stronę światła, wtedy prawdopodobnie ma najlepszą broń przeciwko Homelanderowi. To zawsze był serial o rodzinie, więc jeżeli 3. sezon był o ojcach, to myślę, że ma to sens, że 4. sezon jest o synach.

Fanów serialu czeka nie tylko 4. sezon "The Boys", do którego zdjęcia wkrótce ruszają. Niedawno pojawił się pierwszy materiał zza kulis spin-offu "The Boys". Serial "Gen V" przedstawi historię college'u dla supków, gdzie "testowane są granice fizyczne, seksualne i moralne młodych ludzi z potencjałem".

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA