Była żona Jacka pojawi się w 5. sezonie "Virgin River"? Showrunner sugeruje, że czekają nas komplikacje

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Tytułowe "Virgin River" to małe miasteczko z wielkimi problemami. Sielankę bohaterów zawsze coś przerywa i wszystko wskazuje na to, że Jacka i Mel czekają kolejne komplikacje.

Ważnym elementem historii "Virgin River" jest to, co Jack (Martin Henderson) przeszedł w marines. W 3. sezonie dowiedzieliśmy się, że był żonaty i gdy miał wyjeżdżać do Iraku, jego żona Mandy złożyła papiery o rozwód. Czy kobieta jeszcze namiesza w życiu bohatera i zagrozi jego szczęściu z Mel (Alexandra Breckenridge)?

Virgin River sezon 5 – wróci żona Jacka?

Nowy showrunner serialu Patrick Sean Smith zasugerował w rozmowie z Glamour, że była Jacka pojawi się w miasteczku i namiesza w jego życiu.

– Jest wiele wspaniałych easter eggów i okruszków, które zostały pozostawione, a my śledzimy je wszystkie z namysłem.  Powiedziałbym: sprawdźcie 5. sezon i zobaczcie, czy Mandy się pojawi.

virgin river sezon 5 mandy

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Jack z pewnością nie może narzekać na brak wydarzeń. Mel przyjęła jego oświadczyny, spodziewają się dziecka, ale czy w końcu usłyszymy weselne dzwony? Showrunner obiecuje, że kiedyś to nastąpi. Kiedy?

– Mel i Jack są tak epicką parą, że naprawdę chce się to smakować tak długo, jak to możliwe. Nie chcemy, aby sprawy kiedykolwiek stanęły w martwym punkcie, ale chcemy również cieszyć się [ich zaręczynami], póki możemy. Więc poruszamy się w tym tempie ze wszystkimi rzeczami, które oni mają przed sobą, czekając na [ślub] gdzieś później.

Jedną z rzeczy, które zauważyłem, było to, jak powoli wszystko się posuwa w serialu. Chcemy, aby to ciągle płynęło i trudno jest znaleźć przeskoki czasowe w ramach tego, ale staram się rozszerzyć linię czasową w tak naturalny sposób, jak to możliwe, bez poczucia, że odchodzimy [od tego, jaki to serial].

Niedawno Patrick Sean Smith zdradził, co czeka bohaterów, a Alexandra Breckenridge zapowiedziała, że zobaczymy wątki LGBTQ+. Prace na planie 5. sezonu serialu mają planowo potrwać do 30 listopada.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA