Sylvie wraca do akcji i ma nową stylówkę! Zobaczcie kolejne zdjęcia zza kulis 2. sezonu "Lokiego"

"Loki" (Fot. Marvel/Disney+)

Tęskniliście za Sylvie? Ekipa "Lokiego" po raz kolejny została przyłapana przez fanów, a w sieci pojawiły się zdjęcia zza kulis. Zobaczcie jak prezentuje się Sophia Di Martino.

Niedawno ogłoszono, że 2. sezon "Lokiego" zobaczymy latem 2023 roku. Obecnie ekipa serialu intensywnie pracuje na planie nowych odcinków. Niedawno wyciekły zdjęcia Sophi Di Martino jako Sylvie w dość nietypowym stroju, a teraz w sieci pojawiły się kolejne fotki.

Loki sezon 2 – Sophia Di Martino na planie serialu

Sophia Di Martino i Tom Hiddleston zostali zauważeni razem na planie, co wskazuje na to, że bogowi Psot uda się znaleźć Sylvie. Tom Hiddleston jest ubrany w strój charakterystycznych dla TVA, zaś Sophia Di Martino nosi egipskie kolczyki. Jak zauważył serwis ComicBook złoty okrągły kawałek, który Sophie nosi jako kołnierz, wygląda na zużyty lub uszkodzony.

Jakiś czas temu na planie zauważono także Owena Wilsona. Na początku lipca fani spostrzegli aktora i Toma Hiddlestona ubranych w smokingi, a plan zdjęciowy był pełen easter eggów – wypatrzono m.in. nawiązania do pełnometrażowego filmu "Eternals".

Twórcami 2. sezonu są Aaron Moorhead i Justin Benson, którzy poprzednio byli odpowiedzialni za "Moon Knighta". Scenarzystą jest Michael Waldron ("Dr. Strange w Multiwersum Obłędu"), który w maju w wywiadzie dla Polygon wypowiedział się na temat tego, co czeka widzów:

– Nie wiem, czy mogę zrobić coś dziwniejszego od 1. sezonu. Mieliśmy aligatora pijącego wino z basenu dla dzieci. To było jak szczyt Mount Everestu dziwności! Myślę, że jest jeszcze wiele możliwości. Zawsze chcemy prześcignąć samych siebie, ale mam nadzieję, że zawsze kieruje nami charakter [serialu]. To, co nauczyłem się [podczas pracy nad "Dr. Strange w Multiwersum Obłędu"], to to, że żaden pomysł nie jest zbyt szalony. Możesz napisać Stephena Strange'a, który opętał swoje własne zwłoki i być może skończysz kręcąc taką scenę. To zachęca mnie do bycia śmiałym, co jest dobre. – podkreślił.

Z kolei Tom Hiddleston wypowiedział się niedawno na temat orientacji seksualnej Lokiego i przypomniał, że nie jest to wymysł twórców, a fakt wywodzący się z mitologii.

Loki – serial dostępny na platformie Disney+

REKLAMA