Eddie ze "Stranger Things" wydawał wam się znajomy? HBO przypomina, że aktor zagrał w "Grze o tron"

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Joseph Quinn skradł serca widzów w 4. sezonie "Stranger Things" jako Eddie – tymczasem wcześniej brał udział w innym słynnym serialu. HBO przypomniało, że pojawił się w "Grze o tron".

Trudno wyobrazić sobie 4. sezon "Stranger Things" bez postaci Eddiego. Bohater momentalnie stał się ulubieńcem widzów, którzy wciąż nie mogą pogodzić się z jego śmiercią. Tymczasem HBO przypomniało, że zanim Joseph Quinn zagrał w hicie Netfliksa, pojawił się w "Grze o tron".

Gra o tron – kogo zagrał Joseph Quinn?

W przypadku wystąpienia Quinna w "Grze o tron" trudno mówić o wielkiej roli. Jak podaje serwis Uproxx, aktor zagrał w czwartym odcinku 7. sezonu "Gry o tron". Wystąpił jako Koner, żołnierz Starków, który pilnował wejścia do zamku. Odmawiał przejścia Aryi (Maisie Williams), która pojawiła się tam po pięciu latach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HBO (@hbo)

W komentarzach nie brakuje fanów "Stranger Things", którzy przywołują postać Eddiego – pojawiają się także głosy, że nagranie pojawiło się na profilu HBO nie przypadkowo i ma związek ze zbliżającą się premierą "Rodu smoka".

A czy Eddie pojawi się jeszcze w "Stranger Things"? Joseph Quinn podkreślał, że nie wie, jakie twórcy mają plany, ale liczy na to, że Eddie w jakiś sposób zostanie oczyszczony z zarzutów.

– Myślę, że to jest duża część historii Eddiego. To opowieść o odkupieniu. Myślę, że on jest całkowicie prześladowany przez swoją niezdolność do zrobienia czegokolwiek, aby uratować Chrissy, i jak bezsilny był w tym momencie. I oczywiście bycie obwinionym o to morderstwo było druzgocące, a potem trzeba było się ukrywać.

Tymczasem prace nad scenariuszem 5. sezonu "Stranger Things" już ruszyły, a twórcy produkcji obiecują, że czeka nas epickie zakończenie serialu.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA