Miłość, magia, wróżki i jeszcze więcej w zwiastunie 2. sezonu "Przeznaczenia: Sagi Winx". Co czeka Bloom?

"Przeznaczenie: Saga Winx" (Fot. Netflix)

Serial "Przeznaczenie: Saga Winx" powróci we wrześniu. Bloom i jej przyjaciółki czekają nowe wyzwania, romanse i niebezpieczeństwo, a na tym nie koniec. Zobaczcie zwiastun 2. sezonu.

"Przeznaczenie: Saga Winx" powróci z nowymi odcinkami 16 września. W czerwcu pokazano pierwszy klip z 2. sezonu, niedawno w sieci pojawił się teaser, a teraz zaprezentowano pełny zwiastun nadchodzących odcinków.

Przeznaczenie: Saga Winx – zwiastun 2. sezonu

W zwiastunie 2. sezonu serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" widzimy, jak bohaterki korzystają ze swoich mocy, które wydają się rosnąć w siłę. Alfea zmienia się pod rządami Rosalind (Miranda Richardson, "Gra pozorów"), a wróżki nawiązują nowe sojusze i romanse. Zapowiedź obiecuje jeszcze więcej niebezpieczeństw, mroku i zgłębienie tajemnicy dotyczącej pochodzenia Bloom (Abigail Cowen).

Co jeszcze nas czeka? Zgodnie z oficjalnym opisem, po odejściu Spalonych, "zniknięciu" Dowlinga i uwięzieniu Silvy za zdradę, Alfea z zeszłego roku dorosła do nowej magii, nowych romansów i nowych twarzy. Wkrótce wróżki zaczynają ginąć w nocy, Bloom i jej koleżanki odkrywają niebezpieczne zagrożenie czające się w cieniu. Bohaterowie będą musieli połączyć siły, by powstrzymać zło – ale może to wymagać ogromnych poświęceń.

W 2. sezonie "Przeznaczenia: Sagi Winx" powrócą Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha, Eliot Salt jako Terra, Elisha Applebaum w roli Musy, Sadie Soverall jako Beatrix oraz Freddie Thorp i Danny Griffin jako Riven i Sky.

A kto dołączył do obsady? Ku radości fanów oryginalnej kreskówki, w serialu pojawi się Flora, którą zagra Paulina Chávez ("Ashley Garcia: Genialna i zakochana"). Pojawią się również Éanna Hardwicke ("Normalni ludzie") jako Sebastian, Brandon Grace jako Grey oraz Daniel Betts ("Grenfall") jako Profesor Harvey. Showrunnerem serialu jest Brian Young ("Pamiętniki wampirów").

Przeznaczenie: Saga Winx sezon 2 – premiera 16 września na Netfliksie

przeznaczenie saga winx sezon 2 zwiastun

REKLAMA