Pierwsze odcinki 5. sezonu "Opowieści podręcznej" już dostępne na HBO Max. Tak, przyspieszono premierę

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Polska premiera 5. sezonu "Opowieści podręcznej" została przyspieszona o jeden dzień. Pierwsze odcinki już są dostępne na HBO Max, a kiedy zobaczymy kolejne?

Jeśli czekaliście na 5. sezon "Opowieści podręcznej", mamy dla was dobrą wiadomość: polska premiera została przyspieszona o jeden dzień i dwa pierwsze odcinki możecie już zobaczyć na HBO Max, równo z Amerykanami, którzy oglądają serial na platformie Hulu. Wiemy też, jak to będzie z kolejnymi odcinkami.

Opowieść podręcznej – 5. sezon już na HBO Max

Niestety następnych odcinków "Opowieści podręcznej" nie będziemy już oglądać w Polsce równo z Amerykanami, tylko z jednodniowym opóźnieniem w stosunku do światowej premiery. Odcinki będą dodawane w czwartki, po jednym, co oznacza, że 3. odcinek zobaczymy na HBO Max 22 września. Emisja premierowego odcinka 5. sezonu w telewizji HBO planowana jest na 19 września o godz. 21:10.

W 5. sezonie "Opowieści podręcznej" będziemy oglądać, jak June (Elisabeth Moss) stawia czoła konsekwencjom zabójstwa komendanta Waterforda (Joseph Fiennes), starając się na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Serena (Yvonne Strahovski), która została wdową, robi, co może, by poprawić swój wizerunek w Toronto, kiedy do Kanady wkradają się wpływy Gileadu. Komendant Lawrence (Bradley Whitford) współpracuje z ciotką Lydią (Ann Dowd), starając się zreformować Gilead i przy tym zdobyć władzę. June, Luke (O-T Fagbenle) i Moira (Samira Wiley) dalej walczą z Gileadem z oddali, kontynuując swoją misję odnalezienia Hannah.

W nowych odcinkach nie wróci Alexis Bledel jako Emily, a punkt ciężkości przeniesie się na relację June i Sereny. Oto jak nadchodzące wydarzenia zapowiada Yvonne Strahovski:

– Jest tak wiele soczystych rzeczy, które można zrobić z tą postacią [Sereną]. To ekscytująca podbudowa tego sezonu. Ale powiedziałabym: nie dajcie się zwieść, ponieważ naprawdę mieliśmy okazję zbadać, ośmielę się powiedzieć, romans "Julii i Julii", czyli relację Sereny i June w tym roku, z jej nowymi wzlotami i upadkami.

"Opowieść podręcznej" wkrótce się kończy – 6. sezon oficjalnie został zapowiedziany jako finałowy. W planach jest też sequel na podstawie "Testamentów" Margaret Atwood.

Opowieść podręcznej – kolejne odcinki w czwartki na HBO Max

REKLAMA