Spin-off o Darylu nie będzie jak drugie "The Walking Dead"? Norman Reedus mówi, że to zupełnie inny serial

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Norman Reedus zapowiada epicki i całkowicie inny od "The Walking Dead" spin-off o Darylu Dixonie. Aktor zdradził, czego możemy się spodziewać.

Telewizja AMC kręci obecnie kolejny spin-off "The Walking Dead", który zabierze na do Francji, gdzie Daryl Dixon odzyska przytomność, nie rozumiejąc, co się stało. Bohater będzie próbował odnaleźć drogę do domu, a Norman Reedus zapewnia, że nie czeka nas powtórka z serialu-matki.

The Walking Dead – Norman Reedus o spin-offie z Darylem

W rozmowie z Entertainment Weekly aktor obiecał, że różnice pomiędzy serialami będą znaczne i nie będą sprowadzały się tylko do efektów wizualnych.

– Wiedzieliśmy, że chcemy zrobić serial, który pójdzie w przeciwnym kierunku, po prostu dlatego, że nie chcieliśmy robić tego samego. Więc to jest to, co robimy. I to będzie zupełnie inne. Historia będzie zupełnie inna. Bohaterowie będą całkowicie inni. Będzie całkowicie inny ton, inne światło, inny dźwięk. Całkowicie inny klimat. To będzie, ku*wa, epickie.

The Walking Dead spin-off Daryl Dixon Norman Reedus

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

W podobny sposób wypowiadał się nadzorujący całe uniwersum Scott M. Gimple, jak mówi, że Daryl będzie jak ryba bez wody.

– Spin-off o Darylu rozgrywa się we Francji. [Zakończenie serialu "The Walking Dead: Nowy świat"] to trochę teaser tego, z czym Daryl się zmierzy. Zacznijmy od tego, że Daryl jest jak ryba bez wody – jeśli znajdzie się w nowym miejscu, z nieznanymi sobie ludźmi, to dokładnie tak się będzie zachowywać. We Francji, w kraju, który przechodzi przez apokalipsę, [to] zupełnie co innego. Znajduje się w sytuacji, w której musi wymyślić siebie na nowo, musi odnaleźć siebie na nowo, nie będąc z – prawdopodobnie – jedynymi ludźmi na świecie, z którymi dobrze się czuje.

Pierwotnie spin-off opowiadać miał o Darylu i Carol, jednak aktorka Melissa McBride musiała zrezygnować z serialu z powodów osobistych.

Tymczasem 3 października o godz. 22:00 na FOX startuje sezon 11C "The Walking Dead", czyli ósemka finałowych odcinków serialu. A co nas czeka? Tutaj znajdziecie opis pierwszego odcinka i tytuły kolejnych, jest też pełny zwiastun sezonu 11C, który obiecuje, że będzie więcej Daryla i Carol.

The Walking Dead – premiera finałowej serii 3 października o 22:00 na FOX

REKLAMA