Milly Alcock kończy już przygodę z "Rodem smoka". Aktorka podzieliła się na pożegnanie zdjęciami zza kulis

"Ród smoka" (Fot. HBO)

Milly Alcock z miejsca podbiła serca widzów "Rodu smoka" jako Rhaenyra Targaryen. Od kolejnego odcinka zastąpi ją Emma D'Arcy, a młoda aktorka podzieliła się fotkami zza kulis.

"Ród smoka" jest już na półmetku i w kolejnym odcinku czeka nas wymiana głównych aktorek – role Alicent i Rhaenyry przejmą odpowiednio Olivia Cooke ("Targowisko próżności") i Emma D'Arcy ("Poszukiwacze prawdy"). Przez pierwszych pięć odcinków oglądaliśmy Milly Alcock i Emily Carey – teraz pierwsza z aktorek wróciła wspomnieniami do chwil spędzonych na planie.

Ród smoka – Milly Alcock żegna się z serialem

Milly Alcock dodała na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć zza kulis "Rodu smoka". Widzimy m.in. jak przytula się do Emily Carey, mamy też śpiącego Fabiena Frankela w charakteryzacji Ser Cristona Cole'a, Matta Smitha pozującego z kartą, na której widnieje Rhaenyra oraz jazdę na smoku przed dodaniem efektów specjalnych.

– Kocham was wszystkich, kocham cię i kocham to! – brzmi podpis.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mils (@millyalcock)

Post aktorki skomentowała m.in. Emily Carey, która także napisała, że uwielbia koleżankę z planu oraz Fabien Frankel, który dorzucił krótkie:

– Będziemy tęsknić, dzieciaku.

Milly Alcock w ciągu pięciu tygodni, jakie minęły od premiery "Rodu smoka", z szerzej nieznanej australijskiej aktorki przemieniła się w prawdziwą gwiazdę. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że budżet produkcji HBO zrobił na niej wrażenie, w innym z kolei zdradziła, którą ze scen kręciła jako pierwszą i dlaczego była nią przerażona.

– [To był] koniec pierwszego odcinka, jestem w komnacie czaszek z Paddym i on mówi mi coś bardzo, bardzo ważnego. I to był mój pierwszy dzień i się trzęsłam. Byłam tak przerażona – powiedziała.

Tymczasem w sieci pojawił się już zwiastun 6. odcinka "Rodu smoka". Spodziewajcie się już nowych aktorek, solidnego przeskoku w czasie oraz tego, że konflikt Rhaenyry i Alicent jeszcze bardziej się zaostrzy.

Ród smoka – nowe odcinki w poniedziałki na HBO

REKLAMA