Kiedy zobaczymy 2. sezon serialu "Ginny & Georgia"? Showrunnerka wreszcie ma dla fanów jakieś konkrety

"Ginny & Georgia" (Fot. Netflix)

Serial "Ginny & Georgia" zadebiutował na Netfliksie na początku zeszłego roku, a o 2. sezonie wciąż niewiele wiadomo. Kiedy bohaterki wrócą na nasze ekrany? Showrunnerka daje odpowiedź.

"Ginny & Georgia" bardzo szybko po premierze wskoczyły do top 10 najpopularniejszych wtedy tytułów na Netfliksie. Serial otrzymał zamówienie na 2. sezon, jednak minęło ponad półtora roku i wciąż nie ma konkretnych informacji. Fani zaczęli się niecierpliwić, a jedna z twórczyń serialu odniosła się do pytań.

Ginny & Georgia sezon 2 – kiedy premiera?

W lipcu pojawiły się pierwsze doniesienia na temat 2. sezonu, z których wynika, że serial powróci końcem roku. Jak podaje serwis Screen Rant, showrunnerka serialu Debra J. Fisher odniosła się do pytań widzów na swoim profilu na TikToku.

– Pytanie numer 1, które dostaję jako showrunnerka "Ginny & Georgii" – gdzie jest 2. sezon? Oto, co wiem i mogę wam powiedzieć: właśnie skończyliśmy kręcić. Co to oznacza? Netfliksowi zajmie jakieś 14 tygodni, by zdubbingować "Ginny & Georgię" na inne języki niż angielski. Bez oficjalnej wiadomości od Netfliksa – to zajmie czas prawdopodobnie do końca roku.

Z wypowiedzi Fisher wynika, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, to 2. sezon "Ginny & Georgii" pojawi się na platformie przed końcem tego roku, zaś w komentarzach podkreśliła, że najwcześniejszy możliwy termin to połowa lub koniec grudnia.

Ginny & Georgia sezon 2 kiedy premiera

"Ginny & Georgia" (Fot. Netflix)

A co czeka nas w 2. sezonie? Georgia (Brianne Howey) prawdopodobnie ruszy tropem córki – przypomnijmy, że w finale Ginny (Antonia Gentry) uciekła z domu, zabierając ze sobą młodszego brata, Austina (Diesel La Torraca). Więcej informacji na temat fabuły nie jest znana, ale w tym miejscu warto przywołać słowa drugiej z twórczyń.

–  Nie możemy tak naprawdę rozmawiać o 2. sezonie, ale mogę powiedzieć, że zawsze chcieliśmy, aby 1. sezon zakończył tak, by Ginny chroniła swoją mamę, ale robiąc to, miała krew na rękach – powiedziała Sarah Lampert.

Jest szansa, że więcej informacji zostanie podanych na zbliżającym się wydarzeniu Netfliksa, Tudum, które planowane jest na sobotę 24 września.

Ginny & Georgia jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA