Ekipa "I tak po prostu" zaczyna pracę nad 2. sezonem. Zobaczcie zdjęcia ze wspólnego czytania scenariusza

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

Gwiazdy "I tak po prostu" Sarah Jessica Parker i Sara Ramirez podzieliły się zdjęciami z czytania scenariusza do 2. sezonu serialu. Zobaczcie fotki zza kulis nowych odcinków.

Pomimo że kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" została przez widzów przyjęta z mieszanymi uczuciami, a serial miał niemałe problemy w związku z oskarżeniami Chrisa Notha, HBO Max i tak zamówiło 2. sezon "I tak po prostu". I jak widać, scenariusz jest już gotowy, a gwiazdy już szykują się do pracy na planie.

I tak po prostu sezon 2 – zdjęcia scenariusza

Table read to moment, kiedy aktorzy zbierają się i po raz pierwszy odczytują scenariusz z podziałem na role – to jeszcze nie są próby scen, a pierwsze zapoznanie się z tekstem, a czasem i z nowymi kolegami z planu. Gwiazdy "I tak po prostu" Sarah Jessica Parker i Sara Ramirez – czyli Carrie Bradshaw i Che Diaz – podzieliły się zdjęciami z pierwszego czytania scenariusza do 2. sezonu. Na zdjęciach niestety nie widać tytułu 1. odcinka 2. sezonu.

– Tylko tyle. Na razie – napisała Parker.

A co czeka bohaterki? Showrunner serialu Michael Patrick King zapewnił, że na rozwiązanie decyzji z finału 1. sezonu nie będziemy musieli długo czekać.

– 1. sezon był jak ocenianie książki po okładce, a 2. sezon to będzie czytanie [tej] książki.

Wiele wskazuje więc na to, że w 2. sezonie od razu dowiemy się, jak potoczyły się decyzje bohaterek i czy są z nich tak zadowolone, jak myślały, że będą. Nadzieję na powrót Kim Cattrall do roli Samanthy należy jednak porzucić, aktorka wystarczająco wyraźnie dała do zrozumienia, że nie jest zainteresowana powrotem. Nie oznacza to jednak, że Samanthy nie będzie w ogóle – serial ma zamiar kontynuować rozmowy SMS-owe pomiędzy nią a Carrie.

W 2. sezonie "I tak po prostu" powróci za to John Corbett jako Aidan Shaw, dawna miłość Carrie Bradshaw. Co więcej, z nieoficjalnych informacji wynika, że zobaczymy go w przynajmniej kilku odcinkach.

I tak po prostu jest dostępne na HBO Max

REKLAMA