Zdjęcia z 6. odcinka "Rodu smoka" pokazują Rhaenyrę z dzieckiem, Alicent z córką oraz nową rodzinę Daemona

"Ród smoka" (Fot. HBO)

Pojawiły się zdjęcia z 6. odcinka "Rodu smoka". Możemy zobaczyć na nich Rhaenyrę z dzieckiem i mężem, Alicent z córką, a także nową rodzinę Daemona. Zdjęcia mogą zawierać spoilery.

Po 10-letnim przeskoku czasowym, jaki będzie wprowadzony pomiędzy 5. a 6. odcinkiem, życie bohaterów ognistego prequela "Gry o tron" ulegnie znaczącej zmianie. Zdjęcia z nadchodzącego 6. odcinka "Rodu smoka" pt. "The Princess and the Queen" ujawniają, na jakim etapie życia jest ród Targaryenów.

Ród smoka odcinek 6 – nowa rodzina Daemona

Zdjęcia pojawiły się na fanowskim koncie na Twitterze. Widzimy na nich Ser Cristona Cole'a (Fabien Frankel), który – 10 lat po tym, jak narobił zamieszania na pewnym weselu – nosi biały płaszcz, pełni służbę w Królewskiej Straży i trenuje nastoletnie książątka, księżniczkę Rhaenyrę (Emma D'Arcy "Poszukiwacze prawdy") z dzieckiem i mężem Laenorem Velaryonem, (John Macmillan, "Famalam", "Chewing Gum"), a także Daemona (Matt Smith) siedzącego na dachu z dwójką dzieci.

Kolejne fotki ujawniają, że Laena została żoną Daemona i jego delikatny flirt z nią w 5. odcinku był zapowiedzią ich przyszłego związku. W rolę Laeny Velaryon od 6. odcinka wciela się Nanna Blondell ("Czarna Wdowa").

Na zdjęciach widzimy także królową Alicent (Olivia Cooke, "Targowisko próżności") z prawie już dorosłą córką Helaeną, która trzyma w rękach małe smoczątko.

Zobaczyć możemy także Harwina (Ryan Corr, "Jej tajemnice"), Lyonela (Gavin Spokes, "The Ipcress File") i Larysa Stronga (Matthew Needham, "Sanditon"), szczególnie ten ostatni może mieć duży wpływ na rozwój wydarzeń – jak wiemy z udostępnionej przez HBO sceny, zdobył on duże zaufanie królowej.

Ród smoka – nowe odcinki w poniedziałki na HBO

REKLAMA